31 TL’lik Aegis Defenders Oyunu Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz!

Steam üzerinde zaman zaman farklı oyunlar kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Steam platformunda bu sefer de, Aegis Defenders oyununu 23 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanınıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 31 TL. Bu oyunu belirtilen tarihe kadar kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Steam üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından Aegis Defenders mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Hesaba ekle tuşuna basın.
  • Oyuna sahip oldunuz, istediğiniz zaman kütüphanenizden indirebilirsiniz.

Aegis Defenders Nasıl Bir Oyun?

Bu eşsiz Aksiyon Platform ve Kule Savunması strateji oyunu karışımında keşfet, inşa et ve savun. Köylerini kurtaracak tek şey olan, Aegis olarak bilinen efsanevi bir silahı arayan bir Ruinhunters takımı olarak oynayacaksın.

Aegis Defenders Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi Windows 7 Windows 10
İşlemci Intel Core 2 Duo E5200 Intel Core i5
Bellek 4 GB RAM 8 GB RAM
Ekran Kartı GeForce 9800GTX+ (1GB) GeForce GTX 560
DirectX Sürüm 10 Sürüm 11
Depolama 2 GB kullanılabilir alan 2 GB kullanılabilir alan

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Steam üzerinden 23 Mayıs tarihine kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın