Bir Youtuber, Yayınladığı UFO Görüntüleriyle Herkesi Şaşırttı

Artık normalleşen UFO haberleri veya videoları günümüzde hala akıllarda derin soru işaretleri bırakmaya devam ediyor.

Youtube’da UFO’larla ilgili komplo videoları yayınlayan Disclose Screen ‘The Grimreefar’, gökyüzünde görünen belli belirsiz gezinen cisimleri yayınladığı görüntülerle izleyicilerinin ilgisini topluyor. Bu konudaki tartışmalar hala devam ederken her zaman olduğu gibi inanlar ve inanmayanlar olarak toplum iki farklı guruba ayrılıyor.

Kimi insanlar klipte gerçekten dünya dışı varlıkların görüntülerinin yakalandığını öne sürerken bazıları ise bu görüntülerin tuhaf hava balonları olabileceğini savunarak,“Dünya dışı uçan araçlara kesinlikle inanıyorum ve bu fenomeni 20 yıldan fazla süredir araştırıyorum. Bu yüzden lütfen dünya dışı uçan araçların var olduğu gerçeğini ortaya koymadığımı düşünmeyin, çünkü varlar. Sadece gerçek olmakla kalmıyor, aynı zamanda bizi görüntülüyor/izliyorlar.” dedi.

SpaceX roketini canlı yayında paylaşan Youtuber roketin çevresinde görülen büyük bir cismi gösterdi. SpaceX roketinin atmosfere girdiği anda ejderhayı andıran iki kanatlı bir silüet beliriyor. Aslında görüntüler, Uluslararası Uzay İstasyonunun envanterine yeni malzemeler eklemek için daha sonrasında ise Florida kıyılarında olan bir uydu gemisine iniş yapmak için fırlatılan uzay aracı Dragon’a ait.

Bu komplo teorisinin videosu yaklaşık olarak 14.000 görüntülenmeye kadar ulaştı. Yorumlarda farklı fikir yapılarından insanlar bir araya toplandı.“Kesinlikle boyutlar arası varlıklar”“Bir ejderha ya da her neyse bilmiyorum, ama gizlenmiş bir şey.” gibi meraklı yorumların yanı sıra “Şaka yapıyorsun değilmi?” ya da “Bunun bir ejderha olduğunu söylemek fazlasıyla spekülasyon.” gibi inanmayan izleyicilerin yorumları da yer kapsıyor.

Kaynak: 
https://www.webtekno.com/youtuber-ufo-videolari-h81945.html

Yorum Yazın