Boğa Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu kadını, duygusal olarak güçlü, sadık, sanatsal ve bağımsızdır. Genellikle çabuk sinirlenir ve duygularına kimi zaman hakim olamaz. Odaklandığı bir konuda pes etmeden üzerine gider. Etrafına yardım ve rehberlik etmeyi sever. Doğa, estetik ve sanat ilgisini çeker.

Boğa burcu kadını özellikleri ile ilgili daha fazla öğrenmek istedikleriniz mi var? Onu yakından tanımak ve olumlu ve olumsuz karakteristik özelliklerini keşfetmek için işte harika bir fırsat!

Boğa Burcu Kadını Genel Özellikleri

 • 20 Nisan – 20 Mayıs
 • Toprak
 • Yeşil, Pembe
 • Cuma, Pazartesi
 • Venüs
 • Akrep, Yengeç
 • 2, 6, 9, 12, 24
 • Mükemmeliyetçi, romantik, duygusal, dürüst
 • İçe dönük, kendini ifade etme, çabuk sinirlenme
 •   Sanat ve kültür, bağımsızlık, liderlik
 • Şiddet, baskı, zorlama, yalan

Boğa Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

1. Güvenilirdir

Boğa burcu kadını, yapıları ve sağlam duruşları gereği karşısındaki insanlara güven veren kişilerdir. Bu özellikleri sayesinde çevresinde çok sevilen ve sıkıntı paylaşılan kişiler arasında yer alırlar. Bu onun en belirgin olumlu özelliğidir.

2. Dürüsttür

Yalan söylemeyi insanları kandırmaktan sayarlar. O nedenle ne başkasına yalan söylemeyi ne de kendilere yalan söylenmesini isterler. Bu tavırlarını hayatlarının sonuna kadar sürdürebilecek bir karaktere sahiplerdir.

3. Nazik ve kibardır

Konuşurken ince bir şekilde düşünür ve hesaplar. Düşüncelerini söylemek uğruna kimseyi kırmak ve incitmek istemez. Bu nedenle bunu nazik bir şekilde söylemenin yolunu mutlaka bulurlar.

4. Bağımsız ruhludur

En bilindik özelliklerinden biri de bağımsız ruhlu olmalarıdır. Üstlendikleri proje ve görevlerin üstesinden nasıl geleceğini bilir ve başkasının ona liderlik etmesinden asla korkmaz.

Grup çalışmasından ziyade bireysel çalışmayı tercih eder. Fakat aşkta partnerinin kendisine liderlik etmesine pek aldırış etmez.

5. Duygusal olarak güçlüdür

Duygusal açıdan güçlüdür ve stresle başa çıkabilir. Stresli anları ailesinden veya işinden kaynaklı olabilse de bu durum karşısında şikayetçi olup üzüntü duymaz.

Stresli anlardan kurtulmak için bağımsız olmasına ve gücüne güvenir. Fakat onu provoke etmek için sınırlarını zorlamak iyi bir yöntem değildir. Bunu hissettiğinde kızarak tepki vermekten çekinmeyecektir.

6. Sanatsaldır

Doğaya ve estetiğe önem verir. Özellikle tabiatta gezmek, güzel manzaralı yerler keşfetmek ve fotoğraflamaktan büyük keyif alır. Sanatsal alanları ve nesneleri seyretmekten, çevresinde bu nesneleri bulundurmaktan mutlu olur.

7. Akıllıdır

Oldukça zeki ve pratik bir zekaya sahiptirler. Bu yönleri onların çok şey bilmelerine ve bildiklerini uygulamada ise pratik olmalarını sağlar.

8. İyi Bir Annedir

Şefkatli olduğu kadar son derece iyi bir annedir. Çocuklarını geleceğe hazırlarken, her konuda kibar ve kabul edilebilir çizgide yetiştirmeye özen gösterir.

9. Parayı iyi yönetir

Genel olarak kazandıkları paranın değerini en iyi bilen kadınlar arasında yer almaktadır.

Yaptıkları hesap kolay kolay şaşmaz ve bu nedenle harcamalarını çok iyi ve dengeli bir şekilde yaparlar.

10. Orijinaldir

Yapay ve kendini farklı gösteren kişilerden hiç hoşlanmaz. İnsanların doğal ve kendileri gibi davranmasını bekler. Bu nedenle kim olduğu, ne hissettiği, ne beklediği gibi konularda dürüst olacak ve kendi kişiliğini gösterecektir.

11. Sadıktır

Her zaman her konuda arkadaşlarına destek ve rehberlik etmekten çekinmez. Aynı desteği kendi göremediğinde hayal kırıklığına uğrar.

Duygusal açıdan kendine partner seçerken oldukça seçici ve zorlu biridir. Taahhüt edilenleri bulması ve hissetmesi biraz zaman alır. Bağlandıktan sonra sadıktır ve tercih yaparken zorlandığı gibi ayrılmaya da karar verirken çok zorlanır.

12. Kararlıdır

Bugün düşündükleri ile yarın düşündükleri de aynıdır. Pek fazla karar değişikliği yaşamazlar. Fakat bir kararı alana kadar da oldukça düşünür ve iyice emin olana kadar da acele karar vermezler. Bu nedenle verdikleri bir karardan pişman oldukları çok nadir görülebilen bir durumdur.

Bu kararlı yapıları sayesinde hayatta istediği çoğu şeye er yada geç ulaşabilirler. Aynı zamanda çok sabırlı bir yapılarının da olması bu durumu destekleyici bir özelliktir.

13. Pes etmez

Aklına koyduğunu yapan savaşçı kadınlardır. Bu yolda kimsenin ayağına taş koymasına aldırmaz ve o taşları temizleyerek yoluna devam edebilir.

İstediklerini elde edene kadar her türlü zorlukla baş edebilmek adına büyük uğraşlar ve fedakarlıklar yapabilirler.

Onları istediklerini yapmaktan ve kararlarından çevirmek oldukça zor bir durumdur. Genellikle akıllarına koyduklarından da istedikleri sonuca ulaşana kadar vazgeçmezler.

14. Haksızlığa Gelemez

Haksızlığa ve haksızlık yapan kişilere asla tahammül edemezler. Çevresinden birilerinin haksızlığa uğramasına karşı da zaafları vardır. Böyle bir durumla karşılaştıkları zaman onları durdurmak oldukça zordur.

15. Sabırlı ve İstikrarlıdır

En belirgin özelliklerinden biri sabırlı olmasıdır. Karşılaştıkları her sorunda, her sıkıntıda olgunca bir sakinlik sergileyerek beklerler.

Başkalarının başına gelse koşa koşa kaçabileceği şeylerde onlar bu duruma dayanarak etrafındaki her şey tuz buz olacak boyuta gelse dahi olgun bir şekilde onları düzelmenin bir yolunu bulurlar.

16. Değer bilir

Genel olarak nankörlükten uzak kadınlardır. Yapılan iyiliği de kötülüğü de kolay kolay unutmazlar ve mutlaka karşılığını farkında dahi olmadan olsa verebilirler.

Özellikle zor zamanlarında onlara uzanan elleri asla unutmazlar ve bu durumun değerini en iyi şekilde bilirler ve ona göre davranırlar.

17. Merhametlidr

Kendi dünyalarında, dışarıdan bakıldığında pek fazla görünmese de içten içe beslediği büyük bir merhamet duygusu vardır. Sert ve soğuk duruşları olsa da içlerinde barındırdığı bir duygusallık bir merhamet vardır.

Merhamet duygularının karşısındaki insanlar tarafından kullanılmasına karşı bu duygusunu pek belli etmek istemezler fakat oldukça derin merhamete sahiplerdir.

Gizliden gizliye insanlara yardım edebilen, birileri için kendi derdiymiş gibi gizli gizli üzülmeye çok meyilli kişileridir.

18. Öngörüsü Yüksektir

İleri görüşlü bir yapısı vardır. Bir konu hakkında fikirlerinde genel olarak haklı çıkabilirler.

İnsanları analiz etmede de çok başarılardır. Birini sevmediği zaman mutlaka o kişinin bu durumu destekleyici olumsuz bir tavrına denk gelmişlerdir. Bu nedenle biri hakkındaki düşüncelerinde çok az yanılma payları vardır.

Ön gördüğü konular hakkında düşünür, karşılaşabileceği her noktayı hesaplayarak adım atarlar. Bu noktada da çoğu zaman istedikleri yere ulaşırlar.

19. Eşitlik Anlayışı Oldukça Fazladır

Hem sevecen hem de arkadaş canlısı bir yapısı vardır. Bu kişilerin çevresine bakıldığı zaman bir sınıf ayrımı yapmak çok zor olabilir.

Onlar her insanı eşit görür ve sohbet edebildiği herkesi çevresinde barındırabilir. Bu bir bilim adamı da olabilir, bir sokak serserisi de olabilir.

Kişinin ne olduğu, hangi koşullarda yaşadığı, konumunun ne olduğu onlar için arkadaşlık yapmak için aranan nitelikler arasına girmez. Başkalarının hayatı, kendi kendi hayatını etkilemediği sürece gerisi ile ilgilenmezler.

Hayattaki herkesin eşit olduğuna inanması çevresinin geniş olmasında önemli bir rol oynar.

Her durumda kendisini ortaya koymayı sevdiği gibi, karşısındaki insanın da vasfı ne olursa olsun kendilerini ortaya koymasını beklerler.

Bu eşitlik anlayışı çevrelerinde garip insanların, tuhaf arkadaşlıkların doğmasına sebep olabilir. Fakat bu durumu kısa bir süre de fark edebilir ve eğer rahatsız olursa bu gibi insanları çevrelerinden uzaklaştırabilirler.

20. Soğukkanlıdır

Boğa kadınları genel olarak karşılaştıkları her olumsuz durumda sakin kalabilmeyi başarırlar.

Onları kolay kolay çığlık çığlığa göremezsiniz. Dayanıklı ve güçlü yapıları vardır.

Üzüntülerini kolay kolay dışa vurmak istemezler. İçten içe çok üzülseler de korksalar da bu duyguları pek fazla kendilerine yakıştırmaz, en azından duruşlarına bunu asla yansıtmazlar.

Daha çok sakin kalıp, sakinleştirici taraf olmayı yeğlerler. Bunun en temel sebebi de bardağa her zaman dolu tarafından bakmayı tercih etmeleridir.

21. Hayatı Yavaş ve Sakin Yaşar

Fazla hareketliliği hayatlarında pek fazla istemezler.

Konfora ve rahatlığa düşkün olmaları nedeni ile devamlı koşturma gerektiren bir hayatı yok sayarlar.

Hayatını da işlerini de daha çok sakin sakin ve sindire sindire yapmak isterler. Bu da emin olma ihtimallerini yükseltir.

Acele ile asla karar vermezler. Verdikleri kararı hesaplı ve planlı verirler ve bu kararlarından da kolay kolay geri dönmezler. Genel olarak da başarılı olurlar ve hayatlarının hiçbir alnında ani değişiklikler istemezler.

22. Çok İyi Bir Dinleyicidir

Bir şeye odaklandıkları zaman, kafasından başka şeyler geçmez ve sadece ana odaklanırlar. Bu nedenle ayrıntı atlamaz ve yeri geldiğinde dinlediğini mutlaka kullanır.

23. Gözlemcidir

İyi bir gözlemci olmaları çevresindekiler tarafından oldukça sevilmelerine, sürekli danışılan, fikri alınan bir kişi olmalarına büyük etki yaratmaktadır.

İnsanların nerede ne zaman ne dediklerini bildiklerini için gerektiği durumlarda detaylı bir şekilde karşılık verebilirler. Bu sebeple onları kandırmak imkansıza yakın bir durumdur. Çünkü sizi kendi sözlerinizle alt edebilecek keskin bir zekaya sahiplerdir.

24. Ailesini Düşkündür

Yoğunlukları ne düzeyde olursa olsun aileye ayıracak bir vakitleri mutlaka vardır.

Eşiyle vakit geçirmekten, ilgilenmekten oldukça hoşnut olurlar.

Dünya bir yana aile bir yana mantığı ile oldukça da korumacı bir tavır sergilerler.

25. İyi Bir Aşçıdır

Yemek yemeğe oldukça düşkünlerdir. Kolay kolay öğün atlamaz ve yemeklerini özenle seçerler.

Yemek yemeye olan sevgileri, yemeklerini kendilerinin hazırlamasına neden olur.

Her çeşit yemek yapmaya yatkın elleri vardır. Çoğunlukla yaptıkları yemekleri çevresi tarafından da beğenilir.

Farklı yemekler yapmayı ve denenmemiş tatlar üretmeyi severler. Bu yönleri ile eşlerinin beğenisini oldukça kazanabilirler.

26. Misafirperverdir

Müsait oldukları her anda yakınlarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyarlar.

Misafirler için hazırlık yapmak, yemekler yapmak, güzel bir sunum hazırlamak onları rahatlatan bir hobi haline gelebilir.

Evine gelen misafirlere karşı güler yüzlü ve sevecen davranırlar.

27. Titiz ve Düzenlidir

Evinin temizliğine ve düzenine çok önem verirler.

Kişisel bakımlarına ve temizliğine de oldukça önem verirler.

Düzen ve temizliğin olmadığı bir yerde kendilerini asla iyi ve güvende hissetmezler.

28. Otoriterdir

Disiplinli ve sorumluluk sahibidir. Otorite her zaman ondadır ve kontrolün onda olmasından hoşlanır.

29. Tatil vazgeçilmezidir

Ne kadar yoğun bir evi-iş hayatına sahip olurlarsa olsunlar boğa kadınları mutlaka dinlenmeye ve tatil yapmaya ayıracak bir vakit bulurlar.

Onlar için şehirden kısa bir süreliğine de olsa ayrılmak değişiklik anlamında sevdikleri nadir şeyler arasındadır.

Deniz, kum, güneş olan merakları kadar, dağlık, orman ve tarihi yerlere de çok fazla merakları vardır. Çünkü sanatçı ruhları benliklerini her zaman gelişime ve bilgiye yöneltir.

Hem kalabalık bir arkadaş gurubu hem de ailesi ile tatil yapmaktan, kendilerine vakit ayırmaktan ve eğlenceli anılar biriktirmekten hoşlanırlar.

Planlı tatiller yapmak kadar, ansızın çıkan tatil fikirlerinden de çok hoşlanırlar.

Genel olarak ve mekan ve konaklama yerlerini kendileri belirlemek isterler. Aksi taktirde kendilerini rahat ve hijyende hissetmedikleri yeri zindana çevirebilirler.

Fotoğraf çekme hobilerini en çok tatilde ortaya çıkarırlar. Hatırlamak istedikleri her anı fotoğraflamak isterler.

30. Sinema Tutkunudur

Boş vakitlerini film izleyerek değerlendirmekten çok hoşlanırlar. Yerli yada yabancı filmlere ayrı ayrı merakları vardır.

Tek başına film izledikleri zaman daha çok sakin, romantik, romantik komedi türü filmler izlemeye yönelirler.

Kalabalık bir ortamın filmi ise tartışmasız komedi filmi olsun isterler. Hep beraber eğlenmenin güzel bir yolu olarak bunu sıklıkla kullanırlar.

31. Alışveriş Yapmaktan Büyük Keyif Alır

Onlar için alışveriş yapmak, yeni şeyler almak, mağaza mağaza dolaşmak, elleri dolu sokaklarda dolanmak rahatlatıcı bir o kadar da ruhlarını yenileyen bir etkinlik gibidir.

Günün büyük bir kısmını alışveriş yaparak geçirmek onlar için yorgunluktan ötürü saatlerce dans etmeninin keyfini verir.

Genellikle tek başına alışveriş yapmaktan daha çok hoşlanırlar. Çünkü; yanlarında biri varken kararsızlığa düşme ihtimalleri onların durumdan zevk almalarını engelleyebilir. Bu sebeple tek çıktıkları zaman daha kaliteli ve güzel vakit geçirdiklerini düşünürler.

32. Müzik dinlemeyi sever

Her türlü müzik dallarına ilgileri vardır. Kendileri için müziksiz bir hayat anlamlı sayılmaz.

Yolda yürürken, temizlik yaparken, çalışırken, hatta uyurken dahi müzik dinlemeyi severler.

Dinledikleri şarkılara anlam yüklemeyi severler. Kendilerinden bir parça buldukları şarkıları aylarca dinleyebilirler.

İfade etmek de zorlandıkları duygularını müzikle dışarı vurabilirler.

Konsere gitmek, dans etmek, müzikli ortamlarda vakit geçirmek, eğlenmek için başvurdukları yollardan biridir.

33. Çalışkan ve Üretken Yapıdadır

Başladıkları işi bitiren kadınlardır.

Sorumluluklarını yerine getirmede oldukça iyilerdir.

İşlerini ertelemez ve zamanını çok doğru kullanırlar.

Kolay kolay yorulmayan, güçlü ve sabırlı yapıları iş hayatında başarılı olmaların da oldukça etkilidir.

Çalışma hayatlarında, vücutları daima dinamik, beyinleri ise sürekli fikir üretmeye müsait haldedir.

Çalışkanlıkları sayesinde adlarını kolayca duyurabilirler ve herkesin çalışmak isteyeceği kişiler arsında ilk sıralarda olabilirler.

34. Pratikdir

Sakin yapısı, iş hayatında evhama kapılıp bir işi eline yüzüne bulaştırmaktan onu her zaman korur.

Bir işi her zaman daha pratik yolla yapmayı denerler ve bu konuda da oldukça başarılı olurlar.

Boğa Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

1. İnatçıdır

Boğa burcu kadını, kolay kolay aklına koyduklarından, kararlarından, isteklerinden geri dönemezler. İnatçı olmaları en belirgin olumsuz özelliğidir.

2. Kin Tutar

Tam olarak kendilerine yapılan iyiliği unutmamaları onlarda vefa, kötü şeyleri unutmamaları da kin duygusunu geliştirmektedir. Bu nedenle bazen kinci tavırları zor affetmelerine ve etrafındaki insanları kolay silmelerine neden olabilir.

3. Sinirlendiği Zaman Kırıcı Olabilir

Sakin ve güçlü yapıları ile bilinirler. Yaşantıları boyunca çabuk sinirlenen ve çizgisini bozan kadınlardan değildir. Asil bir duruş çizgileri vardır ve bu çizgiyi kolay kolay bozmazlar. Fakat zaaflarına dokunan konularda sakinliğini bir yere kadar koruyabilirler ve ani bir sinir patlaması yaşayabilirler. Bu durumda karşısındaki insanı hiç olmadığı kadar kırabilir ve sözleri ile dövebilirler.

4. Görüşünün Aksini Kabul Etmez

Kararlı tavırları çoğu zaman görüşlerine de yansımaktadır. Bir konu hakkında hissettikleri, öngörüleri de onlar için değişmez olabilir. Bu nedenle karşısındaki insanın görüşünü kabul edemez ve bu durum zıtlaşmaya yol açabilir. Sabit görüşlü olmaları ve aksini kolay kolay kabul etmemeleri olumsuz sayılabilecek özelliklerin başında gelmektedir.

5. Kıskançlığı Abartabilir

Olumsuz yönlerinin en ağır basan yönü de içlerinde kolay kolay bastıramadığı kıskançlık duygusudur. Çok istedikleri bir şeyi elde edemeden başkasının onu elde etmesini kabullenmekte zorluk çekebilir.

Bu duyguyu zaman zaman sakince kontrol altına alabilirler fakat aşık oldukları zaman iş kontrolden çıkabilecek bir boyuta taşınabilir. Aşık oldukları adama karşı kıskançlık duyguları daha yoğun ve kontrolü zordur.

Boğa Burcu Kadını Anlaştığı Burçlar

Akrep

Boğa kadını ve akrep erkeğinin ortak noktalarından biri de kararlı olmalarıdır.Akıllarına koyduklarını yapmak ister ve kolay kolay istediklerinden vazgeçmezler.

Sakin yapıları ile birlikte beraber güzel vakit geçirebilir ve sohbet ederken sıkılmadan, birbirlerine bir şeyler katarak vakitlerini güzel kullanırlar.

Suyun toprağa, toprağın da suyu olan ihtiyacı, bu iki burcun arasındaki sistematik uyumu açıklayan en temel unsurlardandır.

Peki, aralarında sağlam bir bağ kurabilirler mi?

 Boğa Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Yengeç

Boğa kadını ve yengeç erkeğinin dürüst ve açık sözlü tavırları aralarında güzel bir uyuma işaret edebilir.

Yengeç erkekleri akıllarını iyi kullanan, sağduyulu insanlardır. Boğa kadınları da zeki, sevecen ve azimli yapıları ile bilinir. Bu iki güçlü karakter bir araya geldiklerinde birçok ortak nokta bulabilir ve birbirlerini sürekli geliştirmeye yönelik olabilirler.

Hayattan ne istedikleri ve beklentileri hemen hemen aynıdır ve birbirlerine net bir şekilde karşılık verebilirler.

Peki, bu ikili aynı yolda gerçekten beraber yürüyebilir mi?

 Boğa Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını Aşk Hayatı

Boğa burcu kadını, aşk hayatında her zaman olduğu gibi sakin, planlı ve seçici davranır. Nedensiz sevmeyi pek bilmezler. Yani aşık olması için beklentilerinin karşılanması gerekir.

İlk görüşte aşk insanı değillerdir. Genel olarak aşık oldukları kişiyi kendileri seçerler. Bir ilişkiye balıklama atlamaz, hesaplı bir şekilde karşısındaki insanı tartarak ve ölçerek ilişki kurma taraftarıdırlar.

1. Seçicidir

Aşık olacakları erkeğin her anlamda tamamlayıcı olmasını isterler. Yani aşık olmak için nedene ihtiyaç duyarlar.

Yapıları ve seçici oluşlarından dolayı her erkeğe aşık olamazlar. Bir erkeğin dış görünüşünden çok iç dünyası ile ilgilenirler. Yakışıklı olmalarından daha çok akıllı, zeki, kültürlü en önemlisi de maddi durumunun iyi olmasını isterler.

2. Sahiplenir

Boğa kadını aşık olduğu zaman hayatındaki erkeği sonsuza kadar sahiplenebilir.

Sahiplenici yönleri zaman zaman onları aşırı kıskançlığa götürebilir. Bu da dönem dönem aşk hayatlarında sıkıntı yaşamalarına neden olabilir. Fakat yersiz bir kıskançlık yapıyorlarsa bunu fark etmeleri uzun süremez, mantıkları ile hareket etmeye devam edebilirler.

Çok fazla ilişki değişikliği yaşamayı, hayatında ilişki anlamında fazla insanın girip çıkmasından hoşlanmazlar.Bir kişi olsun ve sonsuz olsun mantığında ilerlerler.

Hayatındaki aşkın her anlamda sorumluluğunu alır, gerekliliğini yapmaya çalışırlar.

Uyumlu ve uzun seneler vaat eden ilişkilerine sahip çıkarlar.

Temeli en başından sağlam atarak, ilişkilerinin zedelenmesini önlemeye çalışırlar.

3. Aşkta Maddi Güç İster

Kendi gözlerinde aşkın temelinde saygı ve sevgi kadar, rahat ve konforlu bir hayat, en önemlisi de ona gelecek vaat eden bir maddi güç yatar.

Aksi taktirde çok sevseler dahi finansal gücün olmadığı bir ilişki içine girmek istemezler. Bu durumun ileride mutlaka sıkıntı yaratacağını düşündükleri için en başından böyle bir ilişkiden uzak dururlar.

Onlara göre zenginlik aynı zamanda emek ve zekayı da temsil etmektedir.

Emek vererek bu güce ulaşmış bir erkek ,boğa kadının da hayranlık uyandırır. Bu nedenle aşk hayatlarında genel anlamda bu tutumu sergilerler ve kolay kolay da bu düşüncelerinden vazgeçmezler.

4. Sadakatsizliğe Tahammülü Yoktur

İlişkide en çok değer verdiği ve önemsediği konulardan biri olan sadakat, onlar için temel taştır.

Aşık oldukları kişi tarafından en ufak bir sadakatsizliğe uğradıkları veya bunu hissettiklerinde bir anda ilişkilerini sonlandırabilirler.

Sadakate bu kadar önem vermeleri, sadakat duygularının ne kadar fazla olduğunun da göstergesidir.

5. Ne İstediğini Bilir

Sabit fikirli oluşu ne istediğini bilmelerine yardımcı olur. Aşk hayatında da ani bir gelişim değil, zaten var olan plan ve düşünceleri ile hareket ederler.

Bu özellikleri ile hayattan daha az yorulurlar. Çünkü aşık oldukları zaman çok fazla düşünüp bir neden aramalarına gerek kalmaz.

Zaten nedenleri, ne istedikleri, ne istemedikleri çok önceden kendi içlerinde hazırlanmıştır.

Üzerlerine düşen tek şey, hayatın karşısına çıkardığı kişilerin kendilerine uyup uymadığına karar vermeleridir.

Bu yönleri ile çoğu kadın tarafından imrenilen kadınlar arasında yer alabilirler. Çünkü bu kesin ve net duruşları onları aşktan yana daha az üzülmelerine yol açacaktır.

6. Fedakardır

Saygı ve sevginin de baş rolde olduğu bir ilişkide fedakarlık yapmaktan asla kaçınmazlar.

Bu durumun ilişkinin sağlığı için önemli bir adım olduğunu düşünürler.

Fedakarlığın aşkı beslediğine inanırlar.

7. Hassas ve Kırılgan Olabilir

Genel anlamda dayanıklı oluşlarıyla bilinen boğa kadınları aşk hayatında zaman zaman tam aksine daha hassas ve kırılgan olabilirler.

Onların sevdikleri insana olan zaafları daha kolay incinmeye ve kırılmaya yol açabilmektedir. Bu uzun süreli bir kırgınlık olmasa da içlerinde bir yer de her zaman hatırlayabilirler.

Beklenmedik bir söz veya bir davranış ruh hallerini hemen değiştirebilir.

Aşık oldukları kişi tarafından rutin bir ilgi ve alaka isterler.

Aksi bir davranışla karşılaştıkları zaman ilişkileri ile ilgili bir sorun olduğunu düşünebilir ve hemen sorgulamaya geçebilirler.

Yorum Yazın

bodrum escort eryaman escort gaziantep escort gaziantep escort bayan porno
istanbul escort avcılar escort esenyurt escort mecidiyeköy escort beylikdüzü escort avcılar escort esenyurt escort beylikdüzü escort şirinevler escort şişli escort