Epic Games’in Gelecek Haftalarda Vereceği Ücretsiz Oyunlar Sızdırıldı!

Epic Games Store, her hafta birbirinden güzel ücretli oyunları ücretsiz olarak kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Geçtiğimiz hafta oldukça büyük bir kampanya düzenleyerek GTA 5 oyununu herkese ücretsiz olarak sunmuştu. Böyle popüler bir oyunun ücretsiz olarak dağıtılması ile birlikte Epic Games Store birkaç saatliğine çöktü. Ancak tüm bunlara rağmen Epic Games kendisi için çok iyi bir reklam yapmış oldu ve herkes gelecek haftalarda vereceği oyunları merak etmeye başladı.

Epic Games bu hafta ise kısa süreyle Civilization VI oyununu ücretsiz halde sunuyor. 169 TL’lik GTA 5’in ardından 219 TL’lik Civilization VI oyunun ücretsiz olması gerçekten harika bir kampanya. Bu oyun GTA kadar popüler olmasa da Epic Games Store üzerinde ücretsiz olmasını pek de beklemeyeceğiniz bir oyundur. Bunun nedeni ise bu kadar pahalı bir oyunu ücretsiz olarak kim verir ki diye düşünmemizdir. Ancak tabii ki Epic Games verir ve zaten veriyor da.

Epic Games’in Gelecek Haftalarda Vereceği Oyunlar Belli Oldu

Şimdi gelelim herkesin merak ettiği asıl konuya. Epic Games, GTA 5 ve Civilization VI oyunlarından sonra gelecek haftalarda hangi büyük oyunları ücretsiz olarak dağıtacak? İşte burada devreye daha önceki sızıntıları ile GTA 5 ve Civilization VI oyunlarını doğru tahmin eden bir Reddit kullanıcısı giriyor.

Bahsettiğimiz Reddit kullanıcısı daha öncesinde bir görsel paylaşmıştı ve bu görselde iki oyunun ismini paylaşmıştı. Sonrasında ise bu oyunları Epic Games’in sırasıyla ücretsiz olarak verdiğini gördük. Aynı kişi bu sefer de önümüzdeki iki hafta içinde ücretsiz olarak dağıtılacak iki oyunun ne olduğunu belirtti.

Paylaşılan sızıntı önümüzdeki hafta Borderlands: The Handsome Collection oyununun ücretsiz olacağını iddia ediyor. Borderlands: The Handsome Collection, tüm DLC’leriyle birlikte tek bir pakette Borderlands: The Pre-Sequel ve Borderlands 2’yi bir araya getirmektedir.

Bu oyundan sonra ise ikinci haftada dinozorları evcilleştirdiğiniz bir hayatta kalma oyunu olan ARK: Survival Evolved ücretsiz dağıtılacak. Popüler hayatta kalma oyunu çok oyunculu yapısı ile birçok kişi tarafından aktif olarak oynanmaktadır.

Daha önceki sızıntıları doğru çıkan bu kişinin yeni oyun tahminleri de büyük ihtimalle doğru çıkacaktır. Ancak yine de oyunların belli olacağı günü beklemenizde fayda var. Nasıl olsa her türlü Epic Games oldukça güzel oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor.

“Epic Games’in Gelecek Haftalarda Vereceği Ücretsiz Oyunlar Sızdırıldı!” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yazın