Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia Kısa Süreliğine Epic Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer de Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia oyunlarını 16 – 23 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olana tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunların toplam fiyatı 67.50 TL. İki oyunu da belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman bu oyunlara ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyunlara ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunları hesabınıza eklemektir. Oyunları eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyunlara sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia mağaza sayfalarına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Just Cause 4 Nasıl Bir Oyun?

Just Cause 4’te başına buyruk bir casus olan Rico Rodriguez, ne pahasına olursa olsun geçmişindeki gerçeklerin peşine düşmek için Solis’e geliyor. Aksiyon dolu, açık dünyalı sandbox deneyimine katılarak çeşitli silahlar, taşıtlar ve teçhizatlarla kaos yarat!

Just Cause 4 Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi Windows 7 Platform Güncellemesi ile Windows 7 SP1 (yalnızca 64 bit sürümleri) Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
İşlemci Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz | AMD FX-6300 @ 3.5 GHz veya üstü Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz | AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz veya eş değeri
Bellek 8 GB RAM 16 GB RAM
Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 760 (2 GB VRAM veya üstü) | AMD R9 270 (2 GB VRAM veya üstü) NVIDIA GeForce GTX 1070 (6 GB VRAM veya üstü) | AMD Vega 56 (6 GB VRAM veya üstü)
DirectX 11 11
Depolama 59 GB kullanılabilir alan 59 GB kullanılabilir alan

Wheels of Aurelia Nasıl Bir Oyun?

1970’lerin çalkantılı İtalya’sının batı kıyılarına doğru sürükleyici bir yolculuğa çık. Cesur ve hiddetli bir kadın olan Lella ile İtalya tarihindeki karmaşık bir dönemde yaşananları deneyimle ve Lella’nın geçmişinde yaşadığı olayları gün yüzüne çıkar.

Wheels of Aurelia Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi Windows XP SP3+ Windows 7+ (64 bit)
İşlemci 2.0 GHz CPU Çift Çekirdekli X64 CPU 2+
Bellek 2 GB RAM 4 GB RAM
Depolama 500 MB 500 MB
Ekran Kartı 1 GB’lık Yeterli Ekran Kartı 1 GB’lık Güncel Ekran Kartı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunları Epic Games Store üzerinden 16 -23 Nisan tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın