Keskinoğlu Personel Alımı ve İş ilanları 2023

Keskinoğlu bir çok pozisyonda personel alımı yapıyor. Yayımlanan yeni iş ilanları ile boş pozisyonları doldurmayı hedefleyen şirket, insan kaynakları aracılığı ile kariyer yapmak isteyen adayların başvurularını bekliyor. Keskinoğlu şirketinde çalışmak isteyen adaylar yazımızdaki iş ilanlarını inceleyerek başvuru formu iletebilirler. Keskinoğlu Tavukçuluk şirketi hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen adaylar için şirket tarihçesini inceleyerek nasıl başvuru yapılır ona değineceğiz.

Keskinoğlu Tavukçuluk ve Damızlık İşl. San. Tic.

İsmail KESKİNOĞLU’nun kümes denecek kadar küçük bir alanda yumurta üretimi yapması ile başlayan maceranın, bugün bu kadar büyük ölçekli bir şirket haline geleceği tahmin edilmiyordu. İşini geliştirmek ve işinde gelişmek isteyen İsmail Bey küçük bir alanda 1963 yılında başlattığı yumurta üretimini 4 yıl sonra civciv üretimi ile destekledi. Yer tavukçuluğu olarak başlatılan hareket kafes tavukçuluğuna geçilerek seri üretime başlandı.

Fabrika kurma adımları atılarak 1990 yılında yem fabrikası kuruldu. Kurulan fabrika saatte 30 ton üretebilme kabiliyetine sahipti. İş hacmi genişledikçe yeni girişimlerin önü açılarak fırsatı kullanan İsmail Bey, 1994 yılında yıllık 100 milyon adet üretim yapabilen viol fabrikasını hayata geçirdi. Tavukçuluk sektörünün geniş yelpazesini değerlendiren Keskinoğlu Şirketi Tavuk üretimi, yumurta üretimi yapan şirket Tavuk etine talebin artması ile Etlik piliç yetiştirmeye başladı.

Yumurta ve tavuk üretiminde kendini geliştiren şirket tavuğun bulunduğu her alanda iş hacmi yaratmak için tavuğun farklı hallerde üretimine başladı. Isıl işlem görmüş şarküteri ürünleri ile alışveriş merkezlerindeki yerini aldı. Türkiye’nin ilk entegre şirketi olma başarısını yakalayan şirket doğal ürünlere de önem vererek, doğal yemlenerek yetiştirilmiş tavukların organik yumurtalarının satışına başladı.

Tavuğu her alanda değerlendirmek isteyen şirket Tavuğun gübresinden de faydalanmak amacı ile 2002 yılında günlük 200 ton kapasiteli yaş tavuk gübre tesisi kurdu. Bir çok sertifikayı almaya hak kazanan şirket Türkiye’de en çok büyüme sağlayan şirketlerden birisi olma başarısını gösterdi. Sürekli üretim ve işleme kapasitesini arttırma kararı alan şirket bugün Tavukçuluk sektöründe lider pozisyonda bulunmaktadır.

Keskinoğlu Tavukçuluk Faaliyet Alanları;

 • Yumurta
 • Piliç Eti
 • Viol
 • Civciv
 • Yem
 • Gübre
 • Lojistik

Keskinoğlu Personel Alımı ve İş İlanları

Keskinoğlu Tavukçuluk şirketinin Fabrikası Manisa ilimizin Akhisar ilçesinde bulunmaktadır. Fabrikada işçi olmanın yanında bölge müdürlüklerinde de bir çok pozisyonda personel alımı yapılabilmektedir. Keskinoğlu Tavukçuluk açılan yeni iş alanlarının yanında boşalan pozisyonlara eleman alımı yapmak için İnternet üzerinden iş başvurularını kabul ederek değerlendirmeye alır. Deneyimli deneyimsiz bir çok adaya kapılarını açan şirket öğrenciler için staj imkanı da sunmaktadır.

Keskinoğlu şirketi personel alımı yaptığı fabrikanın yanında Bölge Müdürlükleri ve Bayilerde de iş imkanı sağlayabilmektedir. Bayilerde çalışmak için başvurular ilgili bayilere yapılmalıdır. Fabrika tesisler ve bölge müdürlükleri için buradan paylaştığımız başvuru şekli ile başvuru yapabilirsiniz. Şirket çalışanları Mavi yaka ve Beyaz yaka olarak iki ayrı kola ayrılmıştır. Keskinoğlu şirketinde çalışabileceğiniz bölge müdürlükleri;

 • AKHİSAR Bölge Müdürlüğü
 • ANKARA Bölge Müdürlüğü
 • İSTANBUL HADIMKÖY Bölge Müdürlüğü
 • İZMİR Bölge Müdürlüğü

Fabrikada çalışmak isteyen işçiler için Keskinoğlu İnsan kaynakları düşünceli bir davranış sergileyerek, il dışından fabrika için başvuru yapan ve işe alımı gerçekleşen adaylar için iş hayatının ilk 3 ayında lojman imkanı sunmaktadır. Bu davranış için bizde Keskinoğlu Tavukçuluk şirketini canı gönülden tebrik ederiz. Keskinoğlu insan kaynakları çağımıza uygun yönetim anlayışı ile çalışanları el üstünde tutan ve başarının çalışanlardan geldiğinin bilincinde olan bir şirkettir.

İşe alım süreci online başvuru ile başlamaktadır. Şirketin işe almak istediği adaylardan beklediği ve uymasını istediği ilkeler; Dürüst, Şeffaf, Adil, Anlayışlı ve ekip halinde hareket edebilmektir. Başvuru yapıldıktan sonra şirket öz geçmişini incelediği ve uygun bulduğu adayı mülakata çağırır ve görüşme yapar. Maaş ve diğer konularda anlaşılırsa aday işe başlamaya uygun görülür. Her pozisyon için gereken nitelikler ve yetkinlikler ilgili pozisyon için belirtilmektedir. Çalışan maaşları günümüz şartlarına ve ülke şartlarına göre güncellenmekte.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar;

 • Muhasebe elemanı
 • Satış Temsilcisi
 • Bayi Sorumlusu
 • Bakım ustası
 • Makine kullanım elemanı
 • Temizlik işçisi
 • Güvenlik Görevlisi

Keskinoğlu İş Başvurusu Yapılır?

Doğru işe doğru insan ilkesi ile alım yapan şirket başvuracak adayların öz geçmişlerinden detaylı bir şekilde bahsetmelerini istemektedir. Çalışmış olduğunuz şirketler, Çalışmış olduğunuz pozisyonlar ve deneyimlerinizi paylaşarak işe alım sürecinde kendinizden yeterinde bahsetmeniz gerekmektedir. Bu şekilde başvuru yapan diğer adaylarla aranızdaki farkı hissettirmeniz gerekmektedir.

Keskinoğlu iş ilanları resmi sitesinde zaman zaman yayımlanmaktadır. Sizlere vereceğimiz resmi başvuru linkinden yayımlanmış olan iş ilanlarını görebilirsiniz. Yayımlanmış bir iş ilanı göremez iseniz Genel Başvuruya tıklayarak başvuru formunu iletebilirsiniz. Keskinoğlu Tavukçuluk Genel başvuru adımı ile İzmir, Manisa, Ankara ve İstanbul illerinden iş başvuru formu kabul etmektedir. Çalışmak istediğiniz ili seçerek başvuru iletebilirsiniz. Keskinoğlu Personel Alımı için online başvuru linki; İş başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/keskinoglu-personel-alimi/

Yorum Yaz