Köpek Maması Her Ay Kapınıza Gelsin

Aylık kutu aboneliği; köpek maması her ay kapınıza gelsin düşüncenizin gerçeğe dönüşmesini sağlamaktadır. Kaliteli markalar ve farklı lezzetlerden ürünlerle oluşturulan bu abonelik paketleri ile köpeğinizin bakımını eksiksiz hale getirebilirsiniz. Fiyat ve fayda yönünden avantajlı olan kutular internete özel olarak indirimli fiyatlarla satışa sunulur. Bu fiyatlardan oluşturduğunuz abonelik on iki ay boyunca devam eder ve ürün fiyatı zamlansa bile siz hep düşük fiyattan satın alırsınız. Böylece aylık evcil hayvan ürünleri için alışveriş maliyetiniz her zaman minimum seviyede kalacaktır.

Siz aksine bir düzenleme yapmadığınız sürece siparişiniz her ay otomatik olarak yenilecek ve aboneliğiniz on iki ay boyunca devam edecektir. Bu sayede ürünlerinizin size ne zaman ulaşacağını bilir ve kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Köpek Bakım Ürünleri için Aylık Abonelik

Kedi ya da köpek fark etmeksizin tüm evcil hayvan ürünleri kutu aboneliği şeklinde adresinize teslim edilmektedir. Bu kategoride somonlu köpek maması, köpek hobi ve bakım paketi, kuzu etli ve pirinçli köpek maması ürünler bulabilirsiniz. Özellikle bunlar arasında yer alan hobi ve bakım paketi hayvan sahipleri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Paketin içeriğinde köpek ödül maması çeşitleri, köpek dışkı poşeti, köpek ödül kemiği çeşitleri ve bir adet ayın sürpriz ürünü yer almaktadır. Bu paketi satın alırken köpeğinizin kilosunu seçerseniz paket içindeki ürünler köpeğiniz ile uyumlu olacak şekilde gönderilecektir. Bunlar sayesinde köpeğinizde eğlenceli vakit geçirebilir, oyunlar oynayabilirsiniz.

Evcil Hayvan Ürünleri Aylık Abonelik Sistemi

Sevimli dostlarınızın sabit ihtiyaçlarını her ay kapınıza getiren köpeğiniz için aylık kutu abonelikeri toptan fiyatına perakende ucuzluğu ile sunulur. Bu konuda profesyonel olan Bi’aylık istediğiniz ürünü on iki ay için size temin eder. Sizin için ayrılan ürünler her ay istediğiniz zaman size teslim edilir. Böylece bir yıl boyuna alışverişleriniz daha düzenli ve ekonomik olacaktır.

Sizi markete gitme derdinden kurtaran aylık kutu aboneliği sistemi kapsamında paket iade hakkınız da bulunmaktadır. Zarar görmemiş ve kullanılmamış olan ürünleri on dört gün içinde iade hakkınız vardır. Bunun için Bi’aylık destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Siz de Bi’aylık’ın avantajlarla dolu dünyasından faydalanmak için hemen siteyi ziyaret edin!

Yorum Yaz