Metag İnşaat Personel Alımları 2023

Yeni bir iş arıyorsanız doğru yerdesiniz. İnşaat sektöründeki firmalardaki iş ilanlarına ağırlık veren sitemizde Metag İnşaat Gibi Bir çok firmaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Metag İnşaat Personel Alımı , Metag İnşaat işçi alımı , Metag İnşaat İş İlanları , Metag İnşaat Personel Eleman Alımı , Metag İnşaat Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili bilgileri yazımızın devamından edinebilirsiniz.

Metag İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

METAG  İNŞAAT TİCARET A.Ş. kuruluş yılı olan 1967 den bu yana, dünyanın en zorlu bölgelerinde tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve inşaat işlerini yürütme konusunda ihtisaslaşmış bir kuruluş olarak başta Türkiye ve Afganistan olmak üzere, Rusya, Suudi Arabistan, Sudan, Kazakistan, Özbekistan, Romanya, Kırgızistan ve Cibuti gibi ülkelerde önemli  inşaat projelerini başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Metag İnşaat  personel alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. Metag İnşaat  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın.

Metag İnşaat fabrikasına Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Metag İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını yayınladı.  Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. İnsan kaynaklarından iş başvurularını kabul ederek yeni personellere yeni iş imkânı sunmaya başlandı. Personel alımlarında ve eleman alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda yazımızın devamını okuyarak işçi alımı için iş başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızın devamında bilgi edinebilirsiniz.

İnsan kaynakları

Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve potansiyel olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departman ve/veya projelere gönderilir. Bu işlem, gelecekteki istihdam ihtiyaçları için aday kaynağı olarak kullanılan CV veri tabanına eklenmeden önce yapılır. İsterseniz, projelerimiz hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Devam Eden Projeler;

Adana Adalet Sarayı , TUİK Türkiye İstatistik Kurumu Hizmet Binası , Gebze 400 Yataklı Devlet Hastanesi , Mamak 200 Yataklı Devlet Hastanesi , Camp Lemonnier Yükleme Rampası ve Hangarları, Paralel Taksiyolu Uzatılması ve Cephanelik Binası , Garowe Havaalanı Geliştirilmesi Projesi , ARAMCO, Bachelor Housing Projesi , Mezar-ı Şerif Anne ve Çocuk Sağlığı.

Metag İnşaat Yurtdışı İş İlanları

İnşaat sektörünün yurtdışında pilot şirketlerinden birisi olan ve artık holding unvanını alan Metag Holding, yurtdışında da istihdam sağlamaya devam ediyor. Yurtdışında çalışmak isteyen adayları projelerinde değerlendirmek üzere şu ülkelerde çalıştırabilir; Afganistan, Cezayir, Azerbaycan, Bulgaria, Cibuti, Etiyopya, Georgia, Gana, Irak, Fildişi, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Libya, Moldova, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Senegal, Somali, Sudan, Tacikistan, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, ABD, USA ve Özbekistan gibi ülkelere Türk işçi götürebilmektedir.

Metag İnşaat İş Başvurusu

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar için online başvuru linkini paylaşıyoruz. Metag Personel Alımlarında sürekli olarak başvurularınızı muhafaza eder ve açık pozisyon olduğu zaman sizinle iletişime geçer. Bu sebepten özgeçmişinizi güncel tutup gerekli bilgileri tam doldurduğunuzdan emin olun. Metag personel alımlarına başvurmak için online başvuru formunu sizlerle paylaşıyoruz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/metag-insaat-personel-alimlari/

Yorum Yaz