Rüyada Ameliyat Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ameliyat Olmak / Rüya Tabiri

Rüyada ameliyat olmak, hayırlı ve olumlu bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, sağlığında bir problem varsa yakın zamanda şifaya kavuşacağına delalettir. Rüya sahibinin, iş hayatında sorun varsa bu sorunların son bulacağına işaret eder. Rüya sözlüğü yorumcularından bazılarına göre, ameliyat olmak sırların açığa çıkması anlamına da gelir.


Rüyada Ameliyathane Görmek

Gizli bilgilere sahip olan birine yorulur. Rüyada ameliyat olacağını öğrenmek, rüya sahibinin çok sağlıklı olduğuna delalet eder. Rüyada ameliyat izi görmek, rüya sahibinin, aile hayatında ya da gönül işlerinde eski hatıralarına ve yaşadığı mutluluk verici olaylara yorulur.


Rüyada Kalp Ameliyatı Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin tövbe etmeye ve Allah yolunda ibadet etmeye işaret eder. Rüyada beyin ameliyatı olmak, rüya sahibine çok büyük problemler yaratan bazı durumların habercisidir.


Rüyada Burun Ameliyatı Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında iyi yerlere gelerek büyük miktarda paralar kazanacağına yorulur.


Rüyada Birini Ameliyat Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında birini ameliyat ettiğini görmesi kişinin evlilik hayatında mutlu olacağına, hayatında bulunan kişinin çok iyi bir insan olduğuna, bu nedenle kişinin çok şanslı biri olduğuna delalet eder.


Rüyada Ameliyat Esnasında Kan Çıktığını Görmek

Rüyasında ameliyat esnasında kan çıktığını gören rüya sahibi haram işlere bulaşacağına, çok dikkat etmesi gerektiğine, kişi eğer zengin ise fakirleşeceğine, eğer fakirse zenginleşeceğine rivayet eder.


Rüyada Ameliyat Masasında Öldüğünü Görmek

Rüyasında ameliyat masasında öldüğünü gören kişinin tam tersi olacağına, yani ömrünün uzun olacağına yorulur.


Rüyada Ameliyat Neşteri Görmek

Rüyasında ameliyat neşteri gören kişinin çevresindeki tanıdıklardan bir tanesinin başına kötü bir olay geleceğine, rüya sahibinin bu olay yüzünden çok üzüleceğine delalet eder.


Rüyada Ameliyat Eldiveni Görmek

Rüyada ameliyat eldiveni gören kişinin işlerine kazanacağı paraya haram karışacağına, sıkıntıya düşeceğine, maddi manevi kayıpların yaşanacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Ameliyat Edildiğini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin ameliyat edildiğini görmesi kişinin aşık olacağına, garip duygular içerisine gireceğine, hayatına giren kişi ile güzel günler geçireceğine, mutlu bir hayat geçireceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Ameliyat Olup Hastanede Yattığını Görmek

Rüya sahibinin hayatındaki sıkıntılarından çok yakında kurtulacağına, yeni insanlarla tanışacağına, samimi ve sevgi dolu bir arkadaş ortamına sahip olacağına, bazen kısa süreli üzüntülerin yaşanacağına delalet eder.


Rüyada Başkasının Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyasında başkasının ameliyat olduğunu gören rüya sahibinin eğer sağlık sorunları yaşıyor ise hepsinin sona ereceğine, sırlarının ortaya çıkacağına, bu nedenle sıkıntıya düşeceğine rivayet eder.


Rüyada Kardeşinin Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kardeşinin ameliyat olduğunu gören rüya sahibinin hayatını değiştireceğine, sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, maddi sıkıntılara düşeceğine, fakat rüya sahibinin çok çalışıp işlerini yoluna sokacağına, büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşacağına, kişinin hep geleceği düşündüğü için geleceğe yatırımlar yapacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Ameliyattan Vazgeçtiğini Görmek

Rüya sahibinin maddi açıdan rahatlayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, çok sevdiği ve asla yapmaz dediği insanlardan kazık yiyeceğine, ihanete uğrayacağına, hayatın ne kadar güzel olduğunu fark edecek, ona göre yaşayacağına yorumlanmaktadır.


 Rüyada Parmaktan Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyasında parmaklarından ameliyat olduğunu gören kişinin çok çalışıp ciddi gelirler elde edeceğine, fakat yakın zamanda yanlış bir karar vererek zarara uğrayacağın, maddi manevi sıkıntılara düşeceğine delalet eder.


Rüyada Babanın Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında ve aile hayatında sıkıntılar, huzursuzluklar yaşayacağına, eski sağlığına kavuşacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com Rüya Tabirleri

 

 

Yorum Yazın