Rüyada Anne Baba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Anne-Baba Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada anne-baba görmek, oldukça hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir. Rüyada anne ve baba görmenin anlamı, mutlu, sağlıklı ve uzun bir hayattır. Rüya sahibinin tüm dileklerinin yerine geleceği ve bu sayede istediği hayatı yaşayacağına işarettir.

Rüyada anne-baba görmenin yorumu, rüya sahibinin doğru ve helal olan işlerin peşinden koştuğu, bu sayede ailesinin hayır duasını aldığı şeklindedir.

Rüyada görülen anne-baba ile ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Anne Baba ile Kavga Etmek

Rüyada anne baba ile kavga ettiğini görmesi uğursuzluk olarak yorumlanır. Kişinin mutsuz, huzursuz, parasız ve bahtı kapalı bir ömür süreceğine alamet eder.


Rüyada anne baba görmenin manası, uzun ve sağlıklı bir hayat demektir. Hayırlı bir rüya olarak kabul edilmektedir. Rüyasında anne baba gören kişinin,  başarılarının devamlı olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının biteceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Anne Babanın Boşandığını Görmek

Rüya sahibinin canını sıkacak, mutsuz edecek, ağız tadını bozacak bazı haberler alacağına alamet eder.


Rüyada Anne Babadan Dayak Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında anne babadan dayak yediğini görmesi deneyimli ve ahlaklı bir büyükten öğüt alınacağı demektir. Ayrıca bu rüya hataları fark edip bir daha yapmamaya, günahlarından pişman olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Anne Babanın Mezarını Görmek


Rüyada Anne Babanın Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin annesinden ya da babasından gelecek olan müjdeli bir haber ile hayatının rahatlayacağına işaret eder.


Rüyada Anne Babayı Gülümserken Görmek

Rüya sahibi kişinin rüyasında anne babasını gülümserken görmesi hiç ummadığı yerlerden birden para geleceğine, çok sıkıntılı olduğu dönemde bu paranın mucize gibi geleceğine delalet edilir.


Rüyada Anne Babayı Ağlarken Görmek

Rüyada anne babayı ağlarken gören kimse ihtiyacı olan bir kişiye yardım edeceğine, elinde avucunda ne varsa faydalı işlere harcayacağına delalet eder.


Rüyada Anne Babanın Evlendiğini Görmek

Rüyada anne babanın birbirleri ile evlenmesi oldukça hayırlı olarak karşılanır. Ancak anne ve babanın başka kişilerle evlenmeleri kötü olarak nitelendirilir.


Rüyada Anne Babasını Yemek Yerken Görmek

Rüyada yemek yemeyi görmek her zaman hayra yorulmaktadır. Anne ve babasını yemek yerken gören kimsenin ailesine hayırlı bir evlat olduğuna işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

 

Yorum Yazın