Rüyada Asansöre Binmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek, rüya sahibinin yeni bir işe atılacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin karşısına çok güzel fırsatların çıkacağına, bu fırsatları çok iyi değerlendireceğine, maddi ve manevi olarak rahata ereceğ ine işaret eder.


Rüyada Asansör Görmek

Rüyada asansör görmek, kişinin iyi bir evlada sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin büyük miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağına, kendisine yakışır bir eşe sahip olacağına, hanesinden huzurun ve mutluluğun eksik olmayacağına işaret eder.


Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi, rüyayı gören rüya sahibinin sorumluluğun artacağına, iş hayatında büyük sorunlarla karşı karşıya kalacağına, kendisini bitkin ve yorgun düşeceğine delalet eder. Kişinin büyük bir çıkmazın içine gireceğine, sıkıntılı günlerin onu beklediğine alamet eder.


Rüyada Asansör Beklemek

Rüyada asansör beklemek, kişinin çok sevdiği dostlarıyla tartışma içerisinde olacağına, büyük tartışmalar sonucunda kalplerin kırılacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisini üzen birisinin varlığına da rivayet eder.


Rüyada Bozuk Asansöre Binmek

Rüyada bozuk asansöre binmek, rüya sahibinin çok güzel haberler alacağına, akrabalarla arasının çok iyi olacağına, toplum içerisinde saygı ve sevgi göreceğine, iş hayatında çok güzel projeleri ortaya koyarak maddi kazancını daha da arttıracağına alamet eder.


Rüyada Asansörle Çıkmak

Rüyada asansörle çıktığını görmek, rüya sahibinin vatanına milletine hayırlı birisi olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin sinirlerine hakim olamadığına, en ufak bir olayda sinir küpüne dönüştüğüne, kendisini kontrol etmesi gerektiğine işaret eden bir rüyadır.


Rüyada Asansör Tamircisi Görmek

Rüyada asansör tamircisi görmek, kişinin büyük bir borç bataklığına düşeceğine, rızık sahibi zengin bir bireyle tanışıp borçlarını sonlandıracağına işaret etmektedir.


Rüyada Yanlış Asansöre Binmek

Rüyada yanlış asansöre bindiğini görmek, rüya sahibinin anne ve babasından hayır duası alacağına, iş hayatında çok başarılı birisi olacağına, herkes tarafından sevileceğine delalet eder.


Rüyada Asansör Temizlemek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada asansör temizlediğini gören rüya sahibinin, çok eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğuna yorulur. Kişinin çok büyük işlere atılacağına, etrafındaki sorunları tamamen çözeceğine, kafasının rahat olacağına işaret etmektedir. 


Rüyada Asansörle Aşağıya İnmek

Rüyada asansörle aşağıya indiğini görmesi, kişinin yakın bir zamanda büyük bir işe girişeceğine, bu işten çok karlı çıkacağına, ailesi tarafından gurur duyulacak işlere imza atacağına, hayatının başarılarla ve galibiyetlerle geçeceğine alamet eder.


Rüyada Camdan Asansör Görmek

Rüyada camdan asansör görmek, lüks yaşamı işaret etmektedir. Rüyayı gören rüya sahibinin modern ve lüks bir yaşam süreceğine, içerisinde bulunduğu durumdan kurtulup zengin hayatı yaşayacağına, para derdinin olmayacağına rivayet etmektedir.

Neoldu.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort