Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek, devlet başkanı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında saygı değer bir makama sahip olacağına, bu durumdan bazı insanların rahatsız olacağına delalet eder. Kişinin çok dikkat etmesi, kötü insanları hayatından çıkarması gerekeceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada aslan görmek, uzun süreli bir tatile de işaret etmektedir.

Rüyada aslan görmek, kimi rüya yorumcularına göre sıkıntı manasına da gelir. Sıkıntılı bir süreçten yıpranmış bir şekilde çıkacağı, kişiyi bu durum içerisinden dostlarının yardımıyla çıkabileceğine delalet eder. Rüyada aslan görmek pek çok anlam ifade etmektedir. İşte rüyada aslan görmek ile ilgili diğer görüşler;


Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada yavru aslan görmek, erkek çocuk olarak yorumlanır. Kişinin büyük işler başaran bir evlada sahip olacağına, gururlandıracak işler yapacağına alamet etmektedir. Rüyada aslan yavrusu görmek, hayırlı ve başarılı işlere girmeye ve kendisine kalacak bir mirasa yorulmaktadır.


Rüyada Dişi Aslan Görmek

Rüyada dişi aslan görmek, rüya sahibinin mesleğinde tecrübeli ve usta olacağına, herkesin kişiden akıl almaya geleceğine alamet eder. Kişinin ailesiyle iyi geçinen birisi olacağına, eşine çok fazla değer vereceğine delalet etmektedir.


Rüyada Aslan Öldürmek

Rüyada aslan öldürmek, başarıya ulaşmak demektir. Kişinin ailesiyle çok iyi geçineceği, huzurlu ve mutlu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir. Rüyada aslan öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin keyfinin yerinde olacağına, gelirinin her daim iyi olacağına yorulmaktadır.


Rüyada Beyaz Aslan Görmek

Rüyada beyaz aslan görmek, rüya sahibinin devlet kurumunda işe gireceğine, hayatının çok iyi bir hal alacağına delalet eder. Rüyada beyaz aslan görmek, kişinin aile içerisinde huzurunun artacağına, arzularının yerine geleceğine, gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine işaret etmektedir.


Rüyada Aslan Sürüsü Görmek

Rüyada aslan sürüsü görmek, 


Rüyada Erkek Aslan Görmek

Rüyada erkek aslan gören rüya sahibinin, işlerini düzene sokacağına, sevdiği ve abisi gibi gördüğü birisiyle ortak olacaklarına işaret etmektedir. Rüya sahibinin ve ortağının karşısına çıkacak olan sorunların beraber aşacaklarına işaret etmektedir.


Rüyada Siyah Aslan Görmek

Rüyada siyah aslan görmek, kişinin başına gelecek olan bir felakete işarettir. Rüya sahibinin kötü bir haber alacağına, bu haberin kendisini derinden etkileyeceğine, uzun bir süre kimseyle konuşmayacağına, sıkıntı dolu bir döneme gireceğine yorulur. 


Rüyada Aslan Tarafından Kovalanmak

Rüyada aslan tarafından kovalanmak, tuzağa düşmek demektir. Rüya sahibinin yakın bir dostu tarafından kandırılacağı, kişinin hayal kırıklığına uğrayacağı, dostundan böyle birşey beklemeyeceği demektir.


Rüyada Evde Aslan Görmek

Rüyada evde aslan görmek, güç ve uzun ömür demektir. Aynı zamanda bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada evde aslan görmek, kişinin aile hayatında ufak sürtüşmeler yaşayacağına, bu durumu düzeltmek için aile büyüklerinin araya gireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Aslan Sevmek

Rüyada aslan sevmek, yardımlaşmaya ve başarıya işaret eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca kötü olaylarla karşılaşacağı manasına gelir. Rüyada aslan sevmek, yardıma muhtaç bir insana maddi ve manevi olarak yardım etmeye yorulmaktadır. Kişinin dualarının kabul olacağına rivayet eder.


Rüyada aslan görmek, hayırlı bir işe girmek, hayatını huzurlu, sakin, mutlu bir hayat sürmek demektir. Ayrıca kişinin hayatı boyunca isteyerek kimsenin kalbini kırmayacağına, daima mutlu ve huzur dolu olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak

Rüyada aslan saldırısından kurtulmak, rüya sahibinin işinde dibe batmaktan son anda kurtulacağı manasına gelir. Kişinin bu iş sayesinde evini geçindirdiği anlamına gelmektedir.


Rüyada Aslan Beslemek

Rüyada aslan beslemek, rüya sahibinin hayvanlara karşı çok hassas olduğuna delalet eder. Kişinin bir hayvana eziyet edildiğini gördüğünde deliye döndüğüne işarettir.


Rüyada Aslan Isırması

Rüyada aslan ısırması, kişinin işi sayesinde güzel bir arabaya bineceğine, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Aslanla Boğuşmak

Rüyada aslanla boğuşmak,rüya sözlüğü yorumlarına göre kazanmak demektir. Kişinin çok iyi bir işe gireceğine, bu işte kazançlı çıkacağına delalet etmektedir.


Rüyada Aslandan Korkmak

Rüyada aslandan korkmak, büyük kazanç sağlamaya rivayet eder. Rüyada aslandan korktuğunu görmek, rüya sahibinin manevi olarak rahata ereceğine, günden güne hanedeki bolluğunun ve bereketin artacağına, arzularının yerine geleceğine, gönlünden geçenlerin kısa süre içerisinde gerçeğe dönüşeceğine alamet eder.


Rüyada Aslan Eti Yemek

Rüyada aslan eti yemek, devlet büyüklerine yakın olunacağına işaret eder. Rüyada aslan eti yemek aynı zamanda kişinin büyük bir günah işleyeceği manasına da yorulur.


Rüyada Aslana Binmek

Rüyada aslana binmek, büyük ve kuvvetli bir düşmana üstünlük sağlanacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada aslana binmek, bir büyükten yardım almaya işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın