Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada ateş görmek, şansa yorulmaktadır. Oldukça hayırlı bir rüya olarak nitelendirilen bu rüya, devletin önemli makamlarında görev yapmış olan biri ile tanışacağına delalet eder. Rüya sözlüğü yazarlarının bir kısmı da rüyada ateş görmeyi kısmet olarak değerlendirmişlerdir. Rüya sahibinin özellikle iş yaşamında kısmetinin artacağı şeklinde delalet etmektedir.


Rüyada Evin Yanması

Rüya sahibinin rüyasında ev yandığını görmesi, bazı sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Ancak yangında evde herhangi bir is görülmemesi, rüya sahibinin ya da ev halkından birisinin umre ziyareti yapacağı şeklinde tabir edilir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada evin yanması, kişinin çok üst mevkilerde yer bulacağına alamet eder.


Rüyada ateş görmek, rüya sahibinin iflas noktasına kadar geleceği ancak birden işlerinin açılacağı demektir. Ve rızkının bollaşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kıvılcım Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kıvılcım görmesi ayrılık demektir. Rüya sahibinin sevdiklerinden kısa süreli de olsa ayrılacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada kıvılcım üzerine değerse rüya sahibinin iş yerinden ihtar alacağına delalet eder.


Rüyada Üzerinin Yanması

Rüya sahibinin rüyasında üzerinin yandığını görmesi bir olaydan dolayı başını ağrıtacağı şeklinde ifade edilir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada üzerinin yanması, kişinin çok güzel günler görmesine ve maddi gücünü arttıracağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına alamet eder.


Rüyada Sönmüş Ateş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sönmüş ateş görmesi yerde hayırlı bir ömür geçiren, insanlara yaptığı hizmetleriyle adından güzel şekilde söz ettiren zengin bir kişinin öleceği şeklinde yorumlanır.


Rüyada Gökyüzünde Ateş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gökyüzünden ateş görmesi görüldüğü yerdeki halkın Allah’a başkaldıracağı anlamına gelir. Rüyada gökyüzünde ateş görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda elinin bollaşacağı manalarına gelir.

 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın