Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ay Görmek

Rüyada ay görmek, kişinin kimsenin eline düşmeden onurluca bir yaşam süreceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin iş ve aile yaşamındaki huzurunun kıskanıldığa, çevresinde kötü ve kindar insanların varlığına delalet etmektedir.

Rüyada görülen ay ile ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Ay Tutulması Görmek

Rüyada ay tutulması görmek, rüya sahibinin kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, çalışmalarının karşılığını kısa süre içerisinde alacağına, mesleğinde istediği başarıyı yakalayacağına, sorunlarının kısa süre içerisinde çözüleceğine, sağlığının, neşesinin ve huzurunun her daim yerinde olacağına, hayatta yeni bir sayfa açacağına, başarısının karşılığında sevinç göz yaşları dökeceğine delalet eder.


Rüyada Büyük Ay Görmek

Rüyada büyük ay görmek, kişinin zor zamanlarında kendisine maddi ve manevi anlamda destekte bulunmuş olan kişilere hem maddi hem de manevi destek olacağına delalet eder.


Rüyada Ay ve Yıldız Görmek

Rüyada ay ve yıldız gören rüya sahibinin eşiyle veya sevgilisiyle bazı sıkıntılar yaşayacağına, bu sıkıntıların ilişkilerini zedeleyeceğine fakat kısa bir süre içerisinde tekrar düzeleceğine işarettir.


Rüyada Birden Fazla Ay Görmek

Rüyada birden fazla ay görmek, rüya sahibinin sorunlarının yakın bir zaman içerisinde çözüleceğine kişinin pişman olacağına, hayatındaki başarısızlıkların son bulacağına rivayet eder.


Rüyada Ay Işığı Görmek


Rüyada ay görmek

Rüyada ay görmek, kişinin aile yaşantısında bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağı ancak bu sorunları saygı ve hoşgörü çerçevesinde kısa sürede çözüleceği demektir. Rüya sahibinin zor gününde daima arkadaşlarının veya ailesinin yanında olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada İki Tane Ay Görmek

Rüya sahibinin rüyasında iki tane ay görmesi kişinin karamsarlığa düşeceğine, zor günler geçireceğine, bazı önemli kararlar alması gerekeceğine, bu kararların arkasında durarak kendisini kanıtlayacağına delalet eder.


Rüyada Ay Doğduğunu Görmek

Rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağı ve bundan büyük mutluluk duyacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Ay Ve Güneşi Birlikte Görmek

Rüya sahibinin her zaman sırtını yaslayacağı, düştüğünde elinden tutacağı dostlarının olduğuna işaret eder.


Rüyada Dolunay Görmek

Mutluluk anlamındadır. Rüya sahibinin isteklerinin gerçek olacağı ve bir kısmetle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın