Rüyada Ayva Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek, kişinin hastalıklarının son bulacağına, meslek hayatında yükselmeler yaşayacağına ve ticaret hayatındaki başarılara ve zaferlere işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında ayva görmesi, kişinin kısmetinin açılacağına, uzun bir seyahate çıkacağına ve şansının her daim yaver gideceğine delalet eder.


Rüyada Ayva Yediğini Görmek

Rüyada ayva yediğini görmek, kişinin yakınlarından birini kaybedeceğine veya sağlık sorunları yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayva yediğini görmesi, kişinin itibar sahibi olunacağına, iş hayatında başarılar yaşanacağına ve kazancının artacağına rivayet eder.


Rüyada Ayva Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ayva satın aldığını görmesi, kişinin hastalıklar göreceğine, işlerine bir süre ara vermesi gerektiğine tabir edilir. Rüyada ayva satın aldığını görmek, rüya sahibinin hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder.


Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Kişinin ayva ağacı görmesi, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, şansının yaver gideceğine ve bütün hayallerine kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayva ağacı görmesi, kişinin maddi anlamda rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.


Rüyada Ayva Reçeli Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ayva reçeli görmesi, kişinin yorulmadan ve emek harcamadan bir kazanç elde edeceğine tabir edilir. Rüyada ayva reçeli görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde mutluluğa ve olumlu gelişmelere kavuşacağı anlamına gelir.


Rüyada ayva görmek, kişinin hayatının güzel geçeceğine, başarısının daim olacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında ayva görmesi, kişi evli ise çocuk sahibi olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Ayva Ağacından Ayva Topladığını Görmek

Kişinin rüyasında ayva ağacından ayva topladığını görmesi, rüya sahibinin uzun bir seyahate çıkacağına yorulur. Rüya sahibinin rüyasında ayva ağacından ayva topladığını görmesi, kişinin karlı işler yapacağına, hamile bir kimsenin güzel yüzlü bir çocuğu olacağına alamet eder.


Rüyada Ayva Sıktığını Görmek

Rüyada ayva sıktığını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda çok güzel bir kız çocuğuna sahip olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin rüyasında ayva sıktığını görmesi, kişinin iş gereği bir yolculuk yapacağına işaret eder.


Rüyada Yeşil Ayva Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil ayva görmesi, kişinin daima cimri olacağına, güzel bir yere gideceğine yorulur. Rüyada yeşil ayva görmek, rüya sahibinin şan ve şöhret sahibi olacağına, uzun ve sıkıntılı bir yolculuğa delalet eder.


Rüyada Ayva Sattığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ayva sattığını görmesi, kişinin mal ve mülk sahibi olacağına, zenginliğe kavuşacağına ve maddi manevi sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder. Kişinin rüyasında ayva sattığını görmesi, rüya sahibinin bundan sonraki hayatını bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, arzu ve dileklerine kavuşacağına işaret eder.


Rüyada Ayva Kompostosu Görmek

Kişinin rüyasında ayva kompostosu görmesi, kişinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına, huzura kavuşacağına rivayet eder. Rüyada ayva kompostosu görmek, rüya sahibinin şansının açılacağına, güzel günlerin yaklaştığına delalet eder.


Rüyada Sarı Ayva Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sarı ayva görmesi, kişinin bir takım sağlık sorunları yaşayacağına, ümitsizliğe düşeceğine alamet eder. Rüyada sarı ayva görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıların üstesinden geleceğine tabir edilir.


Rüyada Ayva Çiçeği Görmek

Rüyada ayva çiçeği görmek, kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, kısmetinin açılacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında ayva çiçeği görmesi, kişinin hayatının çok kolay geçeceğine ve bütün istediklerini elde edeceği anlamına gelmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın