Rüyada Balta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balta Görmek

Rüyada balta görmek, belli başlı korkularının üstesinden gelmeye başladığına yorulmaktadır. Rüya sahibinin her işi kaldırabilecek kadar kudretli olduğuna ve büyük bir iradeye sahip olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada balta görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Elinde Balta Görmek

Rüyada elinde balta görmek, kişinin kendisini kötü insanlardan korumak için çok çalışacağına, saygı değer bir makama sahip olacağına, güzel günler geçireceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına işaret eder.


Rüyada Balta İle Yaralandığını Görmek

Rüyada balta ile yaralandığını gören rüya sahibinin rüyasında balta ile yaralandığını gören kişinin mal ve mülk kaybına uğrayacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder.


Rüyada balta görmek

Rüyada balta görmek, kişinin büyük hedeflerinin olduğu ve bu hedeflerin peşinden koşarken çok çetin savaşlar vereceği demektir. Rüya sahibinin kendini güvende hissetmeye başlayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kırık Balta Görmek

yorumcularına göre rüyasında kırık balta görmesi, kişinin arkadaş çevresini kaybedeceğine, uzak yerlere taşınacağına, zor bir süreç içerisine gireceğine yorulur.


Rüyada Sapı Kırık Balta Görmek


Rüyada Balta İle Odun Kesmek

Rüyada balta ile odun kesmek, rüya sahibinin ömrü boyunca ciddi sağlık sorunu yaşamayacağına delalet eder.


Rüyada Balta İle Adam Öldürmek

Rüyada balta ile adam öldürmek, görünenin aksine oldukça güzel bir anlamı vardır. Kişinin özellikle aile içerisinde yaşayacağı büyük sürprize delalettir.


Rüyada Küçük Balta Görmek

Rüyada küçük balta görmek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin fakirlikten kurtulup, büyük zenginlik yaşayacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Keser Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gördüğü bu kişinin kibar, temiz, itaat eden ve güzel ahlaklı biri olduğuna işaret eder. Bu kişiyi rüya sahibi kendi yardımcılığına yükseltebilir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın