Rüyada Bayrak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bayrak Görmek

Rüyada bayrak görmek, rüya sahibinin emek verdiği ve çok uğraştığı işlerinin karşılığını yakın zamanda alacağına yorulmaktadır. Kişinin çok çalışacağına bu nedenle ailesine vakit ayıramayacağına, zorlu bir döneme gireceğine, bu dönemin üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bayrak görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Bayrak Sallamak

Rüyada bayrak salladığını görmek, hayra işarettir. Kişinin iş hayatında başarılı birisi olacağına, iş arkadaşları tarafından sevileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.


Rüyada Katlanmış Bayrak Görmek

Rüyada katlanmış bayrak gören rüya sahibinin ailesiyle sorun yaşayacağına, sıkıntılı bir döneme gireceğine, maddi sorun yaşayacağına işaret etmektedir. Bazı yorumcularına göre rüyada katlanmış bayrak görmek ise, kazanç işler yapacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Bayrak Direği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bayrak direği görmesi, kişinin büyük işlere gireceğine, maddi kazancının arttıracağına, lüks bir ömür geçireceğine alamet eder. Ayrıca kişinin etrafındaki kıskanç insanlardan kurtulacağına, bolluğa ve berekete işaret etmektedir.


Rüyada Yırtık Bayrak Görmek

Rüyada yırtık bayrak görmek, kişinin hayatı boyunca başarısız olacağına, yüzünün hiçbir zaman gülmeyeceğine, huzursuz bir hayat yaşayacağına işaret eder. Rüyada bayrağın yırtıldığını görmek, kişinin çok yakın bir arkadaşı tarafından ihanete uğrayacağına rivayet eder.


Rüyada Mavi Bayrak Görmek


Rüyada Bayrak Asmak

Rüyada bayrak astığını görmek, rüya sahibinin kendini art niyetli kişilerden koruyacağına işaret eder. İşlerinin yoluna gireceğine, hayatı boyunca mutlu ve huzurlu olacağına da rivayet etmektedir.


Rüyada bayrak görmek, kişinin iş hayatında rakiplerinin olacağı demektir. Rüya sahibinin zaman içinde çok çalışarak rakiplerini alt edeceğine, bol kazanç elde edeceğine, başarıdan başarıya koşacağına, zor gününde dostlarının yanında olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Bayrak Öpmek

Rüyada bayrak öptüğünü görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca güzel işlerin peşinde koşacağı, haram lokma yemeyeceği,  şeklinde ifade edilir. 


Rüyada Bayrak Açmak

Rüyada bayrak açtığını görmek, ülkenin durumuna göre değişik şekilde yorumlanır. İç savaşın, huzursuzluğun olduğu bir ülkede olayların daha da şiddetleneceği şeklinde yorumlanırken huzurlu bir ülke için de bolluk ve bereket şeklinde yorumlanır.


Rüyada Bayrak Taşıdığını Görmek

Rüya sahibinin toplum tarafından şanla ve şerefle nitelendirilecek bir iş yapacağı anlamına gelir. Rüyada bayrak taşıdığını gören kişinin hayırlı işlere gireceğine, bu işlerden büyük kazançlar elde edeceğine, maddi sorunlarının sona ereceğine işaret eder.


Rüyada Asker Görmek

Rüya sahibinin yaptığı hatalarından ders çıkaracağı, bir daha aynı hataları tekrarlamayacağı demektir. Rüyada asker görmenin yorumu, kişinin yaptığı yanlışların farkına varacağı, yaptığı bir hatadan dolayı çok pişman olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kırmızı Bayrak Görmek

Rüya sahibinin pişmanlık yaşayacağı bir evlilik yapacağına delalet eder. Rüyada kırmızı bayrak görmek kimi rüya tabiri yorumcularına göre mutsuz ve huzursuz geçecek olan bir ömre işarettir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın