Rüyada Beyaz Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Beyaz Fare Görmek / Rüya Tabiri

Rüyada beyaz fare görmek, gündüz ile tabir edilir. Rüyada beyaz fare görmek İslami yoruma göre, bu rüya rızka yorulur. Rüyada beyaz fare görmek, rızkın bolluğunu temsil eder. Rüyada çok sayıda beyaz fare görmek, rüya sahibinin bir durum için boş endişe beslediğini ifade eder.

Rüyada beyaz küçük fare görmek, rüya sahibi için dostlarını seçerken daha seçici olması gerektiği yönünde bir uyarıdır. Rüyada beyaz fare görmek ne anlama gelir diyorsanız, farelerin beyazları gündüzü ifade ediyor demiştik fakat siyahı geceyi temsil eder.

Rüyada beyaz fare görmek neye yorumlanır merak edenler, bazı yorumcularına göre bu rüya hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin sıkıntılı bir hayat süreceği ve her zaman hastalıklarla uğraşarak hiç rahat edemeyeceği yönünde bir uyarıdır. Rüyada beyaz fare görmek, uğursuzluk ile tabir edilir ve rüya sahibinin korku duyacağı bir olayın işaretidir.

Rüyada beyaz fare görmek, kimi zaman rüya sahibinin sıkıntı yaşayacağına yorulur. Eğer rüyayı gören evliyse, evlilik hayatında bazı sorunlar yaşanabileceğine yönelik bir uyarıdır. Rüyada beyaz fare görmek ne demek diyorsanız, bazı yorumcular göre bu rüya, rüya sahibinin yersiz suçlamalara maruz kaldığı için üzüleceğine işaret eder.


Rüyada Beyaz Fare Yakalamak

Rüyada beyaz fare yakalamak ya da rüyada beyaz fare kovalamak, rüya sahibinin dostu gibi göründüğü halde arkasından konuşan kişilerin olduğunu ifade eder.


Rüyada Beyaz Fare Yemek

Rüyada beyaz fare yemek, rüya sahibinin haram kazanç elde edeceğinin temsilidir.


Rüyada Beyaz Fare Öldürmek

Rüyada beyaz fare öldürmek, rüya sahibinin eğitim ve iş hayatında önünü kesen olaylara çözüm bulacağına, bununla beraber dost gibi görünen düşmanlarının farkına varacağı, bu yüzden de yarar sağlayacağına yorulur.


Rüyada Beyaz Fare Isırması


Rüyada Beyaz Fare Beslemek

Rüyada beyaz fare beslemek, rüya sahibinin yakaladığı başarıların birkaç kişi tarafından küçük görüldüğüne işarettir.


Rüyada Beyaz Fare Sevmek

Rüyada beyaz fare sevmek, rüya sahibinin gözünün kör olduğu ve kendisine zarar veren kişileri korumaya devam ettiğini ifade eder.


Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, rızka yorulur. Bolluk, bereket demektir. Bazı yorumculara göre rüyada fare görmek, hırsız ya da fesat bir kadın ile ifade edilir. Rüyada fareyi yerinden çıkarmak, nimetin azalacağına yorulur. Rüyada bir fareye sahip olduğunu görmek, hizmetçiyi temsil eder.

Rüyada farenin yeri eşmesi de hırsıza yorulur.


Rüyada Fare Avlamak

Rüyada fare avlamak, bir kadına oyun oynayarak onu avlamak ve zafer elde etmeye delalettir.


Rüyada Yatakta Fare Görmek

Rüyada yatakta fare görmek, rüya sahibinin işlerine burnunu sokan bir kadını temsil eder.


Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek de bir kadına karşı zafer elde edileceğini ifade eder.


Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüya sahibi kimsenin gizli bir düşmanı olduğuna işaret eder. Ayrıca bu rüya sahte dost ve arkadaşlara delalettir.

 

neOldu.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın