Rüyada Beyaz Kapı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Beyaz Kapı Görmek

Rüyada beyaz kapı görmek, genel olarak mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olacağına, sıcak bir yuvaya, tüm dertlerini unutturacak kadar huzurlu bir aileye sahip olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin delalet her daim şansının yaver gittiğine, bahtının açık olduğuna etmektedir.


Rüyada Beyaz Kapı Açmak

Rüya sahibi için kısmet demektir. Rüya sahibinin bahtının açılacağına işaret eder. Rüyada beyaz kapı görmek, kişinin iş hayatında büyük bir projeyi üstleneceğine, büyük bir sorumluluk alacağı demektir. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, maddi gelirinin yükseleceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Beyaz Kapı Silmek

Rüya sahibinin aile içerisinde yaşanmış ve hala sürmekte olan küslüklerin sona ereceğine alamet eder


Rüyada Beyaz Kapıdan Girmek

Kurtulmak demektir. Kişinin tüm dertlerinden, sorunlarından, sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.


Rüyada Beyaz Kapı Taşımak

Rüyasında beyaz kapı taşıdığını gören kişinin gelecek adına büyük umutlar taşıdığının göstergesidir.


Rüyada Beyaz Boyalı Kapı Görmek

Rüya sahibinin alacağı müjdele bir haberlere, mutlu ve huzurlu geçecek günlere işarettir.


Rüyada Beyaz Kapıdan İçeri Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz kapıdan içeriye girdiğini görmesi kişinin hayatında bulunana sorunların ve sıkıntılar zaman içerisinde sona ereceğine, mutlu ve huzurlu bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Beyaz Çelik Kapı Görmek

Rüyasında beyaz çelik kapı gören rüya sahibinin maddi açıdan yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, başarısız bir iş hayatı geçireceğine, kendini çaresiz ve kimsesiz hissedeceğine rivayet eder.


Rüyada Beyaz Kapı Kilitlemek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz kapı kilitlemesi iyi değildir. Kişinin kendi huzurunu kendinin kaçırdığına yorulmaktadır. Hiçbir şeyden kolay kolay memnun olmadığına ve yaşadığı hayırlı olaylara bile kötü gözle baktığına delalet etmektedir

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın