Rüyada Boşanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boşandığını Görmek

Rüyada Boşanmak, rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine, ikili ilişkilerinde problemler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında boşandığını görmesi, kişi eğer erkek ise hayırlı işler yapacağına, bazı güzel gelişmeler olacağına ve kariyer elde edeceği bir işe gireceğine delalet eder.


Rüyada Evli Birinin Boşanması

Rüya sahibinin rüyasında evli birinin boşandığını görmesi, kişinin huzuru kaçacağına, evliliğinde çeşitli problemler yaşayacağına rivayet eder. Rüyada evli birinin boşandığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında çeşitli problemler yaşayacağına, maddi anlamda zor günler geçireceğine delalet eder.


Rüyada Bekar Birinin Boşanması

Rüyada bekar birinin boşandığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir evlilik kuracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında bekar birinin boşandığını görmesi, kişinin bazı sıkıntıları peş peşe yaşayacağına, bu sıkıntılardan kurtulmak için ise sonradan pişman olacağı kararlar alacağına alamet eder.


Rüyada Boşanıp Tekrar Evlenmek

Rüya sahibinin rüyasında boşanıp tekrar evlendiğini görmesi, kişinin iş hayatında hatalar yapacağına, ancak bir süre sonra hatalarını telafi edip bundan sonraki hayatında başarılı olacağına yorumlanmaktadır. Rüyada boşanmak ve tekrar evlenmek, ileri zamanlarda maddi anlamda ferahlayacağına, hayallerine kavuşacağına ve stresten uzak bir hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada boşanmak, kişinin geçim sıkıntısı yaşayacağına, eşlerin ayrılacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında boşanmak görmesi, kişinin iş hayatında yaptığı hatalar yüzünden iş kaybına uğrayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Boşanmak İstediğini Görmek

Rüyada boşanmak istemek, bir süredir yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlansa da başka bir rüya tabircisine göre hayatında bazı zor kararlar alması gerekeceğine alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında boşanmak istediğini görmesi, kişinin geçim derdine düşeceğine, ailesiyle çeşitli problemler yaşayacağına, gerek sevgilisiyle gerekse arkadaşlarıyla büyük bir tartışma yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Boşandığını Söylemek

Rüya sahibinin rüyasında boşandığını söylemesi, kişinin iş hayatında başarılı olamayacağına, girilen borçların ödenemeyeceğine, bazı sıkıntıların üst üste geleceğine yorumlanmaktadır. Rüyada boşandığını görmek, rüya sahibinin iftiralara uğrayacağına, aile hayatında maddi sıkıntılar çekeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Eşinden Boşanmak

Rüyada eşinden boşandığını görmek, rüya sahibinin zaman zaman sıkıntılar yaşayacağına, iş hayatında yaptığı hatalar yüzünden işini kaybedeceğine maddi anlamda problemler yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında eşinden boşandığını görmesi, kişinin borçlarının günden güne artacağı, yakın bir zaman sonra yapacağı bol kazançlı iş sayesinde birçok sorunundan kurtulacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Başkasının Boşanması 

Rüya sahibinin rüyasında başkasının boşandığını görmesi, kişinin maddi kayıp yaşayacağı bir işe gireceğine, elini attığı her işten zararla çıkacağına rivayet eder. Rüyada başkasının boşandığını görmek, rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden hayatında önemli değişiklikler olacağına, aile hayatında ve iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort