Rüyada Boya Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boya Yaptığını Görmek

Rüyada boya yaptığını görmek, zor günler geçireceğine, zor gününde dostlarının yanında olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin yanında bulunan insanları iyi tanıması gerekeceğine, aksi takdirde sıkıntıya düşeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Duvar Boyamak

Rüya sahibinin yaşadığı ortamı değiştireceği anlamına gelir. Rüyasında duvar boyadığını gören kişinin karşısına çıkabilecek engelleri fırsata dönüştüreceğine yorulmaktadır. Kişinin sıkıntılarını çözerek başarıya ulaşabileceğine delalet eder.


Rüyada Yağlı Boya Yapmak

Rüya sahibinin söylemekten çekindiği ve bu yüzden sürekli üzerini örttüğü bir sorununun olduğuna işaret eder. Gizlenen sorunun gün yüzüne çıkacağına ve sorun yaratacağına da yorumlanmaktadır. Ayrıca bazı konularda yeni kararlar verileceğine delalet eder.


Rüyada yaptığını görmek, kişinin hayatında değişiklikler yaşanacağı demektir. Rüya sahibinin sıradan ve sıkıcı giden hayatına renk geleceğine, yeni insanlarla tanışacağına, yeni ortamlara gireceğine, yeni bir sayfa açacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Evi Yeşile Boyamak

Rüya sahibinin tatil, ziyaret gibi nedenlerle yolculuk yapacağına delalet eder. Rüyasında evi yeşile boyadığını gören kişinin iç huzura kavuşacağına ve isteklerini bir nebze olsun gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır. Yeşil renk baharın müjdecisi olduğundan yeni başlangıçlar manasına da gelir.


Rüyada Pembe Boya Yapmak

Rüya sahibinin birine gereğinden daha fazla değer verdiğini gösterir. Endişe duyulan bir konunun çözüleceğine ve kişinin borçlarını yakın zaman içerisinde kapatacağı manasına gelmektedir.


Rüyada Beyaz Boya Yapmak

Rüya sahibinin hayatında kendine yeni hedefler belirlediğine yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında beyaz boya yaptığını görmesi kendisini üzecek bazı olayların sona ereceğine ve güzel gelişmeler sayesinde huzura ereceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Sarı Boya Yapmak

Rüya sahibinin rüyasında sarı boya yaptığını görmesi kendisine verilen öğütleri dikkate alarak başına gelen sorunlardan kurtulacağı anlamına gelmektedir. İş alanında çok fazla deneyim olmadan büyük adımlar atılmaması gerektiğine vurgu yapan bu rüya, her şeyin bir zamanı olduğunu anlatmaktadır.


Rüyada Mavi Boya Yapmak

Rüya sahibinin rüyasında mavi boya yaptığını görmesi, uğur getiren bir rüya olduğuna yorumlanmaktadır. İşlerin düzeleceğine ve eski haline döneceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında mavi boya görmesi, keyifli ve güzel zamanlar geçirileceğine yorumlanmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın