Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek ticaret işleri ile uğraşıp yeni bir iş kurmak olarak yorumlanır. Yalnız rüyada görülen bozuk para, daima hayra yorumlanmaz. Kimi zaman kötü yorumlanır. Bozuk para iftira ve dedikodu anlamına da gelir. Rüyada bozuk para, ikili ilişkilerde ve aşk hayatında kötü sonuçların doğmasına da delalet eder.


Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada bozuk para toplamak, kişinin sevinç göz yaşları dökeceği demektir. Kişinin kazanç getirecek işlere gireceğine, kendisine maddi veya manevi anlamda yardımda bulunmuş birine yardım edeceğine delalet eder. Rüyada bozuk para topladığını görmek, rüya sahibinin sevdiği kişilerle birlikte olacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Birine Bozuk Para Vermek

Rüya sahibinin rüyasında bozuk para verdiğini görmesi, güzel söz ve kazanç anlamlarına gelir. Rüyada birine bozuk para vermek, kişinin işlerinin her geçen gün daha da iyiye gideceği manalarına gelmektedir. Rüyada birine bozuk para vermek, rüya sahibinin çok iyi bir geleceğinin olacağına, bazı insanlar tarafından kıskanılacağına yorulur.


Rüyada Birinden Bozuk Para Almak

Rüyada birinden bozuk para aldığını görmek, rüya sahibinin mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, hayallerine ulaşıp sorunlarının çözüleceğine işaret etmektedir. Rüyada birinden bozuk para almak, rüya sahibinin Allah yolunda ilerlediğine, haram mal yemediğine, çok iyi işler başaracağına alamettir.

Rüyada bozuk para görmenin anlamı, iftira ve dedikodu demektir. Rüyada görülen bozuk para haksız kazanca delalet eder. Yapılacak olan işlerin bozulacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Bozuk Para Bulmak

Rüya sahibinin rüyasında bozuk para bulduğunu görmek kuvvet ve iyilik sahibi bir kimse olarak yorumlanır. Rüyada bozuk para bulmanın diğer yorumu, para biriktirmek ve para kazanmaktır. Rüyada bozuk para bulmak, kişinin güler yüzlü birisi olduğuna, kendisini mutlu günlerin beklediğine yorulur.


Rüyada Bozuk Para Vermek

Rüya sahibinin rüyasında bozuk para verdiğini görmesi evlenmek demektir. Rüyada bozuk para görmenin manası, mutlu bir hayat süreceğine işaret eder. rızkı yenilemeye ve ele girecek paraya delalet eder. Rüyada bozuk para vermek, kişinin çok mutlu olacağına yorulur.


Rüyada Bozuk Para Saydığını Görmek 

Rüya sahibinin rüyasında bozuk para saydığını görmesi güzel söze, mala ve kazanca yorumlanır. Başka bir rüya tabiri yorumuna göre ise bozuk para saymak para biriktirmeye yorumlanmaktadır. Rüyada bozuk para saymak, eldekiyle yetinmeye, fazlasını istememeye alamettir.


Rüyada Bozuk Para Attığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bozuk para attığını görmesi kederden kurtulmaya, hastalar için ise iyileşmeye yorulur. Rüyada bozuk para atmak, alın terinin karşılığını almaya, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, sorunların sıkıntıların yavaş yavaş bitmesine işarettir.


Rüyada Kap İçerisinde Bozuk Para Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kap içerisinde bozuk para görmesi uzun ve sağlıklı bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Rüyada kap içerisinde görülen bozuk para biriyle tanışmaya ve hayata onunla devam etmeye işaret eder.


Rüyada Altın Para Görmek

Rüya sahibinin rüyasında altın para görmesi olumsuz şeyler yaşayacağına delalettir. Rüyada altından para görmek, kişinin yüzünün güleceğine, işlerinin düzelmeye başlayacağına, uzun süren çalışmalar sonucunda büyük başarılar elde etmeye fakat çok yıpranmaya, yorgun düşmeye alamet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort