Rüyada Bulut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bulut Görmek

Rüyada bulut görmek, sıkıntı ve sorun yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin hayat düzeninin bozulacağına ve özellikle iş hayatında büyük sıkıntılarla boğuşacağına alamet eder.

Kişinin kötü niyetli kişilerle yolunun kesileceği ve başına bela alacağı şeklinde değerlendirilir. Ancak rüyada görülen buluta göre farklı anlamlara gelir. Eğer kişi rüyasında beyaz bulut görmüş ise rüya sahibinin hayırlı olan işlere yöneleceği delalet edilir.

Bulut görmenin rüya tabiri, kişinin gözyaşı dökmesidir. Rüya sahibinin çekeceği sıkıntılar yüzünden çaresizliğe düşeceğine işaret eden bir rüyadır. Rüyada bulut görmenin yorumu, rüya sahibinin üst üste yaşayacağı şanssızlıklar sonucu bir anda hayatının çekilmez bir hal alacağı şeklinde ifade edilir.


Rüyada Beyaz Bulut Görmek

yorumcularına göre rüya sahibinin rüyada beyaz bulut görmesi aile saadetine kavuşacağı, mutluluğun ve bereketin hayatına bir güneş gibi doğacağına alamet eder.


Rüyada Siyah veya Kara Bulut Görmek

Rüyada kara bulut görmek, havaların birden soğuyacağı, kış mevsimi olmadığı halde şiddetli soğukların malum olduğuna işaret etmektedir. Bu rüya bazı rüya tabircilerine göre de aşırı üzüntü ve kedere yorulmaktadır.


Rüyada Gökyüzünde Bulut Görmek

Rüyada gökyüzünde bulut görmek konusunu çoğu yazarı, kişinin hayattan bezecek kadar büyük sorunlar yaşayacağı şeklinde açıklar. Rüya sahibinin sevgilisiyle veya eşiyle kavga edeceği manalarına gelir.


Rüyada Mavi Bulut Görmek

Rüya sahibinin rüyada bulut aldığını görmesi rüya tabircilerinin yorumlarına göre çok büyük mal varlığına sahip olacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Gri Bulut Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada bulut tutmak rüya sahibinin özellikle iş hayatında zirveye ulaşacağına rivayettir.


Rüyada Kırmızı Bulut Görmek

Rüyasında kırmızı bulut gören kişinin mevcut işinden ayrılacağına, iş ortamındaki düzenin bozulacağına, iş arkadaşlarıyla arasının bozulacağına delalettir. Genel olarak kırmızı bulut görmek rüya sözlüğü yazarları tarafından işsizliğe yorulmaktadır.


Rüyada Tüm Gökyüzünü Bulut Kapladığını Görmek

Rüyada koskoca bir bulutun tüm gökyüzünü kapladığını görmek o yere doğal bir felaketin geleceğine işarettir. Şiddetli bir kar yağışı veya gürültülü bir geceye işaret etmektedir. 

Rüya sahibinin rüyasında bulut görmesi sıkıntılar yaşayacağına yorulur. Hayatındaki olumsuz olayların sonunda göz yaşı dökeceğine demektir. Rüya sahibinin rüyasında bulutları görmesi bazı yorumculara göre de hayatında bazı sorunlar yaşayacağı manasına gelmektedir.


Rüyada Bulut Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin şansının ve bahtının açık olduğuna delalet eder. Ayrıca dünyanın en mutlu kişisi olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Buluttan Bir Şey Aldığını Görmek

Rüyada buluttan bir şey aldığını görmek, rüya sahibinin ilim ve hikmetten büyük bir şeye erişeceğine işaret eder. Rüya tabircilerine göre rüyada buluttan bir şey aldığını görmek arsa veya arazi sahibi olacağına da yorulur.


Rüyada Buluttan Yağmur Yerine Süt Yağdığını Görmek

Rüyada bulutlardan süt yağdığını gören kişiye yılın bereketli geçeceğinin malum olduğu işaret edilir. Mal varlığını artıracağına ve yatırım yapabileceği bir yıl olacağına yorulmaktadır.


Rüyada Bulutun Güneşi Örttüğünü Görmek

Rüyada bulutun güneşi örttüğünü görmek, mağlubiyete işaret etmektedir. Rüya sahibi kişinin girdiği bir işi kaybetmesi veya önemli bir davanın kaybedileceğine yorulmaktadır.


Rüyada Bulutun Yere Düştüğünü Görmek

Rüyada bulutun yere düştüğünü görmek; şiddetli yağmurların yağacağına, seller meydana geleceğine, rüya sahibi kişinin zarara uğrayacağına ve düşman istilasına işaret eder.

BilgiSelf.com

Yorum Yazın