Rüyada Buz Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Buz Görmek

Rüyada buz görmek, kişinin sıkıntılarından kurtularak rahata kavuşmasına yorulur. Rüya sahibinin hayatında yaşadığı o zorlu günlerin biteceğine ve özellikle maddi sıkıntılarının son bulacağına delalet eder. Oldukça hayırlı bir rüya olarak nitelendirilen bir rüyadır.

Rüyada buz görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Kar Buz Görmek

Rüyada kar ve buz görmek, rüya sahibinin hem fiziksel hem ruhsal sağlığının çok iyi olduğuna işarettir. Rüyayı gören kişinin hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağı manalarına da gelmektedir.


Rüyada Denizin Buz Tuttuğunu Görmek

Rüyada denizin buz tuttuğunu görmek, hayırlı bir rüyadır. Kişinin hayallerini gerçekleştirecek, hayatında hiçbir sıkıntı olmayacağına delalettir. Rüyada buz tutmuş deniz görmek, rüya sahibinin eşiyle yaşadığı ufak sorunların son bulacağına işaret etmektedir.


Rüyada Buz Pateniyle Kaydığını Görmek

Rüyada buz pateni ile kaydığını görmek, rüya sahibinin itibar kazanacağı bir işi başaracağı şeklinde tabir edilir. Bazı yorumcularına göre rüya sahibinin hayırlı bir evlada sahip olacağına alamet eder.


Rüyada Buz Tutmuş Su Görmek

Rüyada buz tutmuş su görmek, rüya sahibinin başarılı çalışmalarının sonunda karşılığını alacağına işaret eder. Rüyada buz tutmuş su görmek, rüyayı gören kişinin yardıma muhtaç bir insana yardım edeceği manalarına gelmektedir.Rüyada Buzda Kaydığını Görmek

Rüya sahibinin kendini zarara sokacak olaylara bile bile girdiğine yorumlanır. Rüyada buzda kaydığını görmek, rüya sahibinin büyük miktarda maddi kazanç elde edeceği şeklinde yorulmaktadır.


Rüyada Buz Kırdığını Görmek

Rüyada buz kırdığını görmek rüya sahibinin işinde çok başarılı olacağına, patronlarına kendisini kanıtlayıp terfi alacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Buz Tutmuş Gölde Yüzdüğünü Görmek

Kişinin rüyasında buz tutmuş gölde yüzdüğünü görmesi, kişinin sıkıntıdan uzak, rahat ve huzurlu bir hayatı olacağına delalettir.


Rüyada Her Yerin Buz Tuttuğunu Görmek

Rüyada her yerin buz tuttuğunu görmek, kişiye destek olacağı yerde köstek olan insanlardan uzaklaşacağına yorulur. Rüya sahibinin  


Rüyada Buzda Yürüdüğünü Görmek

Kişinin rüyasında buzda yürüdüğünü görmesi, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında başarılı olacağına delalet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın