Rüyada Buzdolabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Buzdolabı Görmek

Rüyada buzdolabı görmek, kişinin toplum içinde sevilmeyen yönleri olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında buzdolabı görmesi, kişinin iş hayatında yaptığı hatalar nedeniyle işinden olacağına, bu nedenle maddi anlamda sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Buzdolabı Temizlediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında buzdolabı temizlediğini görmesi, kişinin işleri konusunda ne kadar titiz ve hassas olduğuna alamet eder. Rüyada buzdolabı temizlediğini görmek, rüya sahibinin bundan sonraki hayatını kusursuz yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Buzdolabı Aldığını Görmek

Rüyada buzdolabı aldığını görmek, kişinin yakın zamanda bir seyahate çıkacağına, temiz bir yere yani mekan değişikliği yapacağına yorulur. Rüya sahibinin rüyasında buzdolabı aldığını görmesi, kişinin işlerinde daima karşısına engeller çıkacağına alamet eder.


Rüyada Buzdolabı Taşıdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında buzdolabı taşıdığını görmesi, kişinin yakın zamanda bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına rivayet eder. Kişinin rüyasında buzdolabı taşıdığını görmesi, rüya sahibinin kederlerinden kurtulacağı anlamına gelir.


Rüyada Eski Buzdolabı Görmek

Rüyada eski buzdolabı görmek, kişinin kısa süre içinde müjdeli haberler alacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında eski buzdolabı görmesi, kişinin ailesiyle çeşitli sıkıntılar yaşayacağına, bu nedenle evden ayrılacağına delalet eder.


Rüyada Bozuk Buzdolabı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bozuk buzdolabı görmesi, kişinin çok güvendiği kimseler tarafından hayal kırıklığına uğrayacağı anlamına gelir. Rüyada bozuk buzdolabı görmek, rüya sahibinin yakın zamanda dostlarından kazık yiyeceğine alamet eder.


Rüyada buzdolabı görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde biriyle tanışacağı ve o kişiyle dünya evine gireceği demektir. Rüya sahibinin rüyasında buzdolabı görmesi, kişinin hayatının düzene gireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Buzdolabı Sattığını Görmek

Rüyada buzdolabı sattığını görmek, rüya sahibinin bundan sonraki hayatında Allah yolunda ilerleyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında buzdolabı sattığını görmesi, kişinin haram yemekten ve günaha girmekten korkan bir kimse olduğuna delalet eder.


Rüyada Yeni Buzdolabı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeni buzdolabı görmesi, kişinin iş hayatında yaptığı son projeler sayesinde makam sahibi olacağına yorulur. Rüyada yeni buzdolabı görmek, rüya sahibinin aile hayatında güzel gelişmeler yaşayacağına rivayet edilir.


Rüyada Buzdolabını Boş Görmek

Rüyada buzdolabını boş görmek, kişinin bundan sonraki hayatını bolluk ve bereket içinde yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında buzdolabını boş görmesi, kişinin kısmetinin açılacağına, bol rızk sahibi olacağına delalet eder.


Rüyada Ağzına Kadar Dolu Buzdolabı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ağzına kadar dolu buzdolabı görmesi, kişinin hayatında başarının ve kısmetin eksik olmayacağına alamet eder. Rüyada ağzına kadar dolu buzdolabı görmek, rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılardan kurtulacağına rivayet eder.


Rüyada Buzdolabında Balık Olduğunu Görmek

Kişinin rüyasında buzdolabında balık olduğunu görmesi, rüya sahibinin büyük bir mal kaybı yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında buzdolabında balık olduğunu görmesi, kişinin ailesinden büyük bir yardım göreceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Buzdolabını Tamir Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında buzdolabını tamir ettiğini görmesi, kişinin kısa süre içinde huzura kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada buzdolabını tamir ettiğini görmek, rüya sahibinin aile hayatında maddi sebepler yüzünden geçirilen kötü günlerin son bulacağına delalet eder.


Rüyada Buzdolabı Açtığını Görmek

Rüyada buzdolabı açtığını görmek, kişinin karşısına yeni kısmet kapıları açılacağına, hayatında değişik şeyler olacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında buzdolabı açtığını görmesi, kişinin iş yerinden büyük bir uyarı alacağına rivayet eder.


Rüyada Kirli Buzdolabı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kirli bir buzdolabı görmesi, kişinin çevresindeki insanların kalbini laflarıyla kıracağı demektir. Rüyada kirli buzdolabı görmek, rüya sahibinin küs olan kimselerle barışacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort