Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek, hayırlı olan işler yapmaya yorulur. Rüya sahibinin her zaman helal rızkın peşinden koştuğu, hayırlı olanı yaptığı şeklinde açıklanır.

Rüya sahibinin Allah katında bile çok değerli bir kul olduğu ve her zora düştüğü vakit hiç zorlanmadan tüm sorunlarını çözeceğine delalet eder.

Tüm yazarlarının rüyada cam görmek konusundaki ortak kanısı, oldukça hayırlı olmasıdır. Hatta bu rüya kimi rüya sözlüğü yazarına göre insanın içi ile dışının bir olduğunun sembolüdür. Cam görmenin ise kişinin beklemediği anda bir kısmetinin çıkmasıdır. Rüyada cam görmenin yorumu, rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir hayat süreceği, özellikle iş hayatında büyük bir yükselişe geçeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada cam görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Cam Kırmak

Rüyada cam kırmak, rüya sahibinin hayati önem taşıyan bir sınava tabi tutulacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada cam kırdığını görmek, rüya sahibinin hayırlı bir işe gireceğine, bu işten maddi kazanç elde edeceğine, zor durumda kalan bir arkadaşına yardım eli uzatacağına işaret eder.

Rüyada cam görmek kişinin duygu ve düşüncelerinin yoğunluğu demektir. Rüyada cam  görmek aynı zamanda hayırlı işler anlamına da gelmektedir.


Rüyada Camın Kırılması

Evli çiftler için eşin vefat etmesine alamet eder. Kişinin hayatında hayırlı işler yapacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Camın Kırık Olması

Rüya sahibinin gelip geçici heveslerine işaret eder. Ayrıca yaşayacağı kötü olayların çok çabuk telafi edileceği şeklinde tabir edilir.


Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüya sahibinin bir gönül işinin peşine düşeceği şeklinde ifade edilir. Kişinin geleceğinin açık ve parlak olduğuna işaret eder.


Rüyada Cam Silmek

Rüya sahibinin aile içerisinde büyük mutluluklar yaşayacağına yorumlanır. Kişinin iş yerinde ise kar ve kazanç getirecek gelişmelerin olacağına rivayet eder.


Rüyada Camdan Dışarı Bakmak

Rüya sahibinin tatil, gezme gibi eğlence amaçlı bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Kişinin zevkten yere göğe sığamayacağına da  alamettir.


Rüyada Camdan Aşağı Atladığını Görmek

Rüyada camdan atlamak, gören kişinin kendisini tehlikelere atmasına yorulur. Kişinin bazı konularda endişe, korku duymasına işarettir. 


Rüyada Cam Duvar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cam duvar görmesi, kişinin sorun yaratan olayların çözüleceği demektir. Rüya sahibinin hayal ettiği şeyleri kısa sürede gerçekleştireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Camların Üstünde Yürüdüğünü Görmek

Kişinin rüyasında camların üstünde yürüdüğünü görmesi, rüya sahibinin sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına rivayet eder. Kişinin büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine delalet eder.


Rüyada Kırık Camların Üstünde Yürüdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine alamettir. Bazı tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına da yorulur.


Rüyada Araba Camı Görmek

Rüyada araba camı görmek rızk ve kazanç elde edeceğine işarettir. Kişinin çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara düşeceğine rivayet olunur.


Rüyada Cam Tepsi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cam tepsi görmesi, kişinin büyük mal ve mülk sahibi olacağına yorulur. Kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına delalet eder.


Rüyada Cam Taşıdığını Görmek

Kişinin rüyasında cam taşıdığını görmesi, rüya sahibinin helal kazanç sağladığı demektir. Kişinin birine müjdeli bir haber vereceğine rivayet eder.


Rüyada Cam Eşya Görmek

Rüyada cam eşya görmek, büyük bir fırsatı yakalayıp kişinin elinin tersiyle iteceğine yorulur. Kişinin kıymetini bilemeyeceğine ve sonunu düşünmeden hareket etmeye alamet eder.


Rüyada Cam Taktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cam taktığını görmesi, kişinin yaşam kalitesinin yükseleceği güzel günler geçireceği demektir. Rüya sahibinin var olan sıkıntılarının her geçen gün artacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Renkli Cam Görmek

Rüyada renkli cam görmek, kişinin çeşitli yollarla sıkıntılarından dertlerinden kurtulacağına yorulur. Rüya sahibinin hayatına yeni kişiler katacağına da delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın