Rüyada Çekirdek Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada çekirdek görmenin anlamı, zamansız yaşanacak olaydır. Genel olarak tabirciler, kişinin zamansız olarak yaşayacağı bir aşka ya da iş teklifine yorulur. Ancak yine de çok hayırlı bir rüya olarak değerlendirilir. Rüyada çekirdek görmek yine de yeni ve güzel başlangıçların habercisi olduğuna delalet eder.

Genel olarak yapılan tabir, kişinin azmidir. Bu azim sayesinde kişi çok zor bir işi başararak toplumdan tarafından büyük bir itibar sahibi olacağına alamet eder. Rüyada çekirdek görmenin yorumu, rüya sahibinin dört elle sarılacağı işinden büyük kazanç göreceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada çekirdek görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Çekirdek Yemek

Rüyada çekirdek yemek, güzel işler başaracağınıza, kısa süre içerisinde büyük paralar kazanacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin elinin bollaşacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına alamettir.


Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada çekirdek çitlemek, iftira atmaktır. Rüya sahibinin arkasından söylenecek olan asılsız sözlere işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki hayırsız kişilere işaret eder. 

Rüyada çekirdek görmek henüz zamanı gelmeyen kısmet demektir. Rüyada çekirdek görmek çok hayırlıdır. Temiz ve güzel başlangıçlar, hayırlı haberler ve karlı işler anlamına gelir.


Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüya sahibinin hayırsız bir kişiye gönül vereceği şeklinde ifade edilir. Kişinin parasının boşa harcayacağına da delalet eder.


Rüyada Çekirdek Ektiğini Görmek


Rüyada Çekirdek Kabuğu Temizlediğini Görmek

Rüyada çekirdek kabuğu temizlemek, sıkıntılı bir sürecin yaşanmasına neden olan maddi manadaki kısıtlı imkanların sona ereceğine rivayettir. Kişinin eski yatırımların değer kazanması sebebiyle kazanımların derece derece artmasının ardından, maddi olarak rahata erip mutlu olmaya alamet eder.


Rüyada Birine Çekirdek Verdiğini Görmek

Rüyada birine çekirdek verdiğini görmek, kişinin yakın insanlarla mutlu bir hayat süreceği anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının en kötü dönemini geçireceği demektir.


Rüyada Ay Çekirdeği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ay çekirdeği görmesi, kişinin kısmetinin azalacağına yorulur. Kişinin maddi ve manevi sıkıntılar yaşamayacağına ve kişinin şanslı kimse olduğuna rivayet eder.


Rüyada Boğazına Çekirdek Takıldığını Görmek

Rüyada boğazına çekirdek takıldığını görmek, kişinin haram yoldan para kazandığı demektir. Rüya sahibinin haram yoldan para kazanmayı bırakmadan rahata eremeyeceğine delalet eder.


Rüyada Çekirdek Satın Aldığını Görmek

Rüyasında çekirdek satın aldığını gören kişinin kar yapamayacağı işlere heveslenerek, o işlere sermaye gömeceğine rivayet eder. Kişinin bu durumda da maddi güç kaybedeceğine işaret eder.


Rüyada Ay çekirdeği Tarlası Görmek

Bu rüya hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde kazancının artacağına alamet eder.


Rüyada Çekirdek İçi Görmek

Rüyayı gören kişinin kolay yoldan ve helal şekilde ekmek kazanacağı demektir. Rüya sahibinin hayatını çok rahat şekilde idare ettireceği şeklinde yorumlanır. 


Rüyada Siyah Ay çekirdeği Görmek

Rüyada siyah ay çekirdeği görmek, kişinin cesaretli ve öz güven sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin çalışmasından artan zamanlarında eğlenceli mekanlara gideceğine delalet eder.


Rüyada Birinden Ay Çekirdeği Aldığını Görmek

Rüyada birinden çekirdek almak işlerinin iyiye gideceği anlamına gelir. Kişinin paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine rivayet eder.


Rüyada Kabuksuz Çekirdek Görmek

Rüyada kabuksuz çekirdek görmek evladı olacağına yorulur. Rüya sahibinin küsleri barıştıracağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine alamettir.


Rüyada Çekirdek Çitleyen Birini Görmek

Rüyada çekirdek çitleyen birini görmek, kişinin çevresindeki insanlara iyi örnek olmaya işaret eder. Rüya sahibinin zamanlarını en güzel şekilde değerlendirmeleri için yardım edeceği demektir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın