Rüyada Cenaze Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek, kişinin yakın zamanda iyi haber alacağına, bir çocuk haberi alacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında cenaze görmesi, kişinin kısa süre içinde bol kazanç sağlayacağına delalet eder.


Rüyada Cenazeye Gitmek

Rüyada cenazeye gitmek, rüya sahibinin iyi bir itibar kazanılacağına, bundan sonraki hayatında daha başarılı olacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında cenazeye gitmesi, kişinin makam sahibi olacağına ve kırgınlıkların son bulacağına delalet eder. 


Rüyada Cenaze Arabası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cenaze arabası görmesi, kişinin makam sahibi olacağına işaret eder. Rüyada cenaze arabası görmek, rüya sahibinin bolluk içinde yaşayacağına, bundan sonra bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına alamet eder.


Rüyada Cenaze Kalabalığı Görmek

Rüyada cenaze kalabalığı görmek, kişinin başına bir tehlike geleceğine rivayet olunur. Rüya sahibinin rüyasında cenaze kalabalığı görmesi, kişinin başına açılan bütün kötü olaylardan kurtulacağına veya kişinin bir hastalık geçirebileceğine yorulur.


Rüyada cenaze görmek, düşünülenin aksine iyiye yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında cenaze görmesi, kişinin kısa süre içinde iyi haber alacağı demektir. Rüyada cenaze görmek, rüya sahibinin iş hayatında önemli gelişmeler olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Cenaze Tabutları Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cenaze tabutları görmesi, kişinin maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına alamet eder. Rüyada cenaze tabutları görmek, rüya sahibinin bundan sonraki hayatında şans ve kısmet hiç eksik olmayacağına delalet eder.


Rüyada Cenaze Töreni Görmek

Rüyada cenaze töreni görmek, rüya sahibinin özlem duyduğu kimseyle kavuşma anlamı taşır. Rüya sahibinin rüyasında cenaze töreni görmesi, kişinin hayatında yeni bir başlangıç yapacağına, kişinin iş hayatında başarılı işler yapacağına ve bol kazanç sağlayacağın işaret eder. 


Rüyada Cenaze Namazı Kıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cenaze namazı kıldığını görmesi, kişinin hayallerine kısa süre içinde kavuşacağına, verdiği emeğin karşılığını alacağına rivayettir. Rüyada cenaze namazı kılmak, rüya sahibinin ailesiyle arasını düzeleceğine alamet eder.


Rüyada Cenaze Evi Görmek

Rüyada cenaze evi görmek, evliliğe yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında cenaze evi görmesi kişinin kısa süre içinde dünya evine gireceğine, bu evliliğin huzurlu bir biçimde geçeceğine ve yaptığı çalışmalarda başarılı olunacağına delalet eder.


Rüyada Cenaze Tabutu Taşıdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cenaze tabutu taşıdığını görmesi, kişinin makam sahibi olunacağına işaret eder. Rüyada cenaze tabutu taşımak, rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına, dertsiz ferah bir hayat süreceğine alamet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın