Rüyada Cep Telefonu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefon görmek, çekilen hasretin, özlemin son bulmasıdır. Rüya sahibinin eski dostlarıyla tekrar bir araya geleceğine ve hasret gidereceğine işaret eden hayırlı bir rüyadır. Ayrıca kimi rüya yazarı bu rüyayı kişinin küslük, dargınlık yaşadığı kişilerle barışacağı şeklinde açıklamıştır. 

Rüyada cep telefonu görmek, oldukça hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin özel hayatından iş hayatına kadar yaşamının her alanında güzel şeyler yaşayacağı şeklinde değerlendirilir. Yapılan rüya yorumu ise kişinin hayatındaki tüm tatsızlıklardan kurtulmasıdır. Rüyada cep telefonu görmenin yorumu, rüya sahibinin dilediği her şeyin kabul olacağı şeklinde ifade edilir. Özellikle çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin amacına ulaşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada cep telefonu görmekle ilgili diğer rüya tabirleri ve psikolojik yorumu şu şekilde:


Rüyada Cep Telefonu Kaybetmek

yorumcularına göre rüyada cep telefonu kaybettiğini gören rüya sahibinin, sevindirici bir haber alacağına işarettir. Ayrıca kişinin özlediği birisini aracayacağına, birlikte güzel vakit geçireceklerine delalet etmektedir.


Rüyada Yerde Telefon Bulmak

Rüyada yerde telefon bulduğunu görmek, kişinin sıkıntılı dönemlerden kurtulup feraha ereceğine, etrafındaki kırgınlık içerisinde olduğu insanlarla tekrardan barışacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin eksi neşesine kavuşacağına da delalet eder.


Rüyada Telefon Hediye Almak

Rüyada telefon hediye aldığını gören rüya sahibinin aniden çok mutlu olacağı bir haber alacağına, bu haber sonrasında mal varlığının katlanacağına ve rüyayı gören kişinin eskisine nazaran daha lüks bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.


Rüyada Telefon Almak

Rüyada telefon almak, rüya sahibinin yakın zamanda bol kazanç getirecek işlere yoğunlaşacağına, gece gündüz çalışacağına delalet eder. Sabretmesi sonucu kişinin emeğinin karşılığını alacağına, kendisi dahil tüm ailesini de mutlu edeceğine yorumlanır. Kimi rüya yorumcularına göre rüyada telefon almak, mal ve mülk sahibi olma anlamına da gelir.


Rüyada Kaybolan Cep Telefonu Bulmak

Rüyada kaybolan cep telefonu bulmak, bazı yorumcularına göre kişinin daha önceden dargın olduğu ve konuşmadığı biri ile yeniden bir araya geleceğine, bu birlikteliğin iki taraf içinde hayırlı olacağına delalet eder. Rüyada kaybolan cep telefonu bulmak, kişinin ailesi ile birlikte arasından kısa bir süre bozulacağına, bu olayların bir süre sonra da tatlıya bağlanacağı anlamına gelir.


Rüyada Cep Telefonunun Çalındığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cep telefonunun çalındığını görmesi kişinin, iş hayatında zarar edeceğine, uzun bir aradan sonra tekrardan mutlu olacağına, bu mutluluğun uzun sürmeyeceğine delalet eder. Rüyada cep telefonunun çalındığını gören rüya sahibi çok dikkat etmesi gerekeceğine, çevresinde kötü niyetli insanların olabileceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Cep Telefonu Tamir Etmek

Rüya sahibinin düzelmesi gereken bir durum için canla başla uğraşacağına işaret eder. Rüyada cep telefonu tamir etmek, kişinin elindekinin değerini bilip ona göre yaşaması gerekeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Cep Telefonu Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cep telefonunun kırıldığını görmesi kişinin, maddi açıdan zarar göreceği anlamına gelir. Rüyada cep telefonu kırıldığını görmek, rüya sahibinin ailesi ile birlikte yeni bir yere taşınacağına, taşındığı yerin herkes için hayırlı olacağına rivayet eder.


Rüyada Beyaz Cep Telefonu Görmek

yorumcularına göre rüyada beyaz cep telefonu görmek, kişinin mutlu ve huzur dolu olacağına, iş hayatında başarıdan başarıya koşacağına, fakat bu durumu kıskanan insanların varlığına rivayet eder. Rüyada görülen beyaz cep telefonu, rüya sahibinin aynı zamanda hayatında karşısına iyi niyetli insanların çıkacağına da delalettir.


Rüyada Cep Telefonu Kırmak

Rüya sahibinin çevresindeki insanlara bazen çok kırıcı konuştuğuna yorumlanır.


Rüyada Cep Telefonu Bulmak

Bu rüya, kişinin vefa duygusunu yeniden hatırlaması için bir işaret olarak kabul edilir.


Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak

Rüya sahibi bir iş başvurusundan olumsuz sonuç alacak ya da bir ayrılık yaşayacak diye tabir edilirken bir yandan da çok büyük ve hayırlı bir kısmet alacak diye tabir edilir.


Rüyada Cep Telefonunu Kaybetmek

Bu rüya size söylenen bir lafı başka birisine söylemeniz sonucunda sıkıntılı günler yaşayacağınıza ve insanlar arasında laf taşıyacağınıza yorulmaktadır.


Rüyada Birden Fazla Cep Telefonu Görmek

Bu rüya genellikle size ulaşacak iyi veya kötü haberlere yorulmaktadır. Bazen de bir topluluk içinde bulunmaya, yeni tanışacağınız insanlarla vakit geçireceğinize işaret eder.


Rüyada Cep Telefonu Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin yanlış anlaşıldığını düşünmesi sonucu sürekli olarak kendini ifade etme çabası içerisine girdiğini gösteren bir rüyadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın