Rüyada Çeşme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çeşme Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada çeşme görmenin anlamı, mutluluktur. Çoğu tabirciler tarafından hayırlı bir rüya olduğuna yorulur. Daha çok maddiyatla ilgili olan bu rüya, çeşmeden akan suyun durumuna göre farklı anlamlara da gelebilir. Çeşmeden akan su berrak ise maddi olarak güçlenmeye, bulanık ise maddi olarak sıkıntı yaşamaya delalet eder.

Rüyada çeşme görmek hayırlı bir rüya olarak değerlendirilse de bazen kişinin kötü yola sapacağına da işaret eder. Bu nedenle de elindeki her şeyin akıp gideceğine delalet eder. Genel olarak yapılan yorum ise kişinin ilkelerinden taviz vermemesidir. Rüyada çeşme görmenin yorumu, rüya sahibinin zamanla elde ettiği helal malın ve paranın boşa gitmemesi için atacağı her adımını düşünerek attığı şeklinde ifade edilir.

Rüyada çeşme görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:


Rüyada Çeşme Yaptırmak

Rüyayı gören kişi manevi olarak huzura kavuşacağına işaret eder. Rüyada çeşme yaptırmak çok tahsilli bir kişi olacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına delalet eder.


Rüyada Çeşme Kapatmak

Rüyayı gören kişinin israf etmekten her zaman kaçındığına alamet eder. Rüyada çeşme kapatmak eldeki imkanların giderek azalacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, işlerinde kısa süre içerisinde çok büyük kazançlar sağlayacağına, hayallerine kısa süre içerisinde gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada çeşme görmek, girenin hak yoluna devam edeceğine demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada çeşme görmek ise kişinin hayırlı işler yapacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüya sahibinin hak yolunda ilerlediğine ve bu yolda çok hayırlı işler başardığına işaret eder. Rüyada çeşmeden su içmek bereket ve huzur getireceğine, çok önemli başarılar elde edeceğine, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, cesaretini ve kendine olan öz güvenini toplayacağına rivayet edilir.


Rüyada Çeşmede El Yıkamak

Rüya sahibinin haramdan ve zinadan her zaman kendini sakındığına yorumlanır. Rüyada çeşmede el yıkamak kişinin emrinde insan çalıştıracağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine işaret eder.


Rüyada Çeşmenin Aktığını Görmek

Rüyada çeşme akması iki şekilde yorulur. Çeşmeden akan su eğer tatlı ise ağız tadına, su acıysa sıkıntıya ve derde rivayet eder. Rüyada çeşmenin aktığını görmek rüya sahibinin tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönü işlerine devam edileceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabircileri

Yorum Yazın