Rüyada Çiçek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek, yakın tarihte önemli bir haber alacağına, bu haberin sadece kendisi değil ailesini de mutlu edeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin istediği mutluluğa ve huzura kavuşacağına, rahat bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Rüya tabircilerinin kimine göre rüyada çiçek görmenin manası mutlu bir ilişki ve hamilelik manalarına gelir. Bu yorumcular için çiçek kadın demektir. Erkek kimse bu rüyayı görürse çok güzel bir hanım ile evlenir Bu hanımdan çok güzel bir çocuğu olur. Kadın kimse rüyasında çiçek görürse nazik ve kibar bir eş bulur. Yorumcuların kimi ise çiçek huzur demektir.

yorumcuları ve kitapları, rüyasında çiçek gören kimse için şu açıklamaları yapmaktadır:


Rüyada Çiçek Hediye Almak

Rüyada çiçek hediye aldığını gören rüya sahibinin, çok iyi birisiyle tanışacağına, bu kişiyle birlikte güzel anılar biriktireceğine, hayatının daha güzel bir hal alacağına delalet eder. Kişinin hayırlı bir evlada sahip olacağına da işaret etmektedir.


Rüyada Canlı Yeşil Çiçek Görmek

Rüyada canlı yeşil çiçek görmek, rüya sahibinin ailesiyle çok iyi geçinen birisi olacağına, kendisinden çok ailesini düşündüğüne delalet eder. Kişinin çok büyük bir maddi güce sahip olacağına alamettir.


Rüyada Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyada çiçek bahçesi görmek, kişinin etrafındaki insanlar tarafından çok sevileceğine işaret eder. Rüya sahibinin hoşgörülü birisi olacağına, kötü söz kullanmayacağına, yeni dostluklar kuracağına rivayet eder.


Rüyada Başkasının Evinde Çiçek Görmek

Rüyada başkasının evinde çiçek görmek, hayırlı olaylara yorulmaktadır. Rüya sahibinin aklını kullanarak ve çok iyi bir yol izleyerek iş hayatında kendisini ön plana çıkartacağına, maddi gelirini iki katına çıkaracağına delalet etmektedir.


Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek, evlilik, hamilelik, müjdeli haber manalarına gelir. Bazı yorumculara göre huzur ve şansa işarettir. Genel olarak rüyada çiçek gören birisinin maddi kazancının artacağı söylenir.


Rüyada Farklı Renkte Çiçek Görmek

Rüyada farklı renkte çiçek görmek, farklı yerlerden farklı güzel haberler alacağınıza, çok iyi bir eşe sahip olacağınıza, yaptığınız büyük bir hatayı hemen telafi edeceğinize işarettir.


Rüyada Beyaz Çiçek Görmek

Rüyada beyaz çiçek görmek kişinin geleceğinin parlak olduğuna, güzel bir iş hayatı geçireceğine işarettir. Rüyada beyaz çiçek görmek, hayata beyaz bir sayfa açmaya, sıfırdan iş kurmaya rivayet eder. Kişinin kendisine hizmet eden çalışanlarının olacağına delalet eder. 


cicek-resmi.jpg

Rüyada çiçek görmek, kişinin bekar ise yakın zamanda evleneceği demektir. Rüya sahibinin mutlu ve huzur dolu bir evlilik hayatı geçireceğine, ailesi ile uzun bir ömür geçireceğine, iş hayatının normal bir düzene gireceğine, maddi durumunun iyi olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Çiçek Koparmak

Rüyada çiçek koparmak, üzüntü manasına gelir. Kökünden koparılan çiçek keder ve sıkıntı demektir.


Rüyada Çiçek Tohumu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çiçek tohumu görmesi, kişinin dilekleri ve istekleri demektir.


Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında saksıda çiçek görmesi kişi evliyse kazancının artacağına, rüyayı gören kişi bekar ise evleneceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Çiçek Saksısı Satın Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çiçek saksısı satın aldığını görmesi evlerini değiştireceğine alamet etmektedir. Aynı zamanda ev eşyası yenilemeye de yorumlanmaktadır. 


Rüyada Tarladan Çiçek Topladığını Görmek

Rüyada tarladan çiçek toplamak, kişinin dileklerinin gerçekleşeceğine, bir şans oyununundan bol miktarda kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kasa Kasa Çiçek Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kasa dolusu çiçek aldığını görmesi geleceği için yapacağı her türlü yatırımın güzel gelişmelere neden olacağına ve her ne muradı var ise gerçekleşeceğine yorumlanır.


Rüyada Çiçek Desenli Elbise Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çiçek desenli elbise görmesi çok güzel bir rüyadır bekar hanımlar için kısmetlerin çok olduğuna çevresindekiler tarafından beğenilen biri olmaya ve hem ahlaken hem de inancının sağlam olmasıyla çok sayıda kişinin takdirini toplamaya yorumlanmaktadır.


Rüyada Kırmızı Çiçek Görmek

Rüyada kırmızı çiçek görmek, kısa süreli mutluluk demektir. Kimi yorumcuya göre hastalık işaretidir.


Rüyada Solgun Çiçek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında solgun çiçek görmesi kişinin vicdan azabı ve ihanete uğrayacağı manalarına gelir.


Rüyada Meyve Çiçeği Görmek

Rüya sözlü yorumcularına göre rüyasında meyve çiçeği gören kişinin  menfaat elde etmek için arkadaşlarını satacağı manasına gelir.


Rüyada Demetle Çiçek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında demetle çiçek görmesi kişinin yakın bir akrabasında kendisine miras kalacağına işarettir.


Rüyada Güzel Kokan Çiçek Görmek

Rüyada güzel kokan çiçek görmek, rüya sahibinin çok mutlu birisi olacağına, hayattan zevk almayı bileceğine işarettir. Güzel kokusu olmasa da görüntüsü güzel çiçek aynı manaya gelmektedir.


Rüyada Kötü Kokan Çiçek Görmek

Rüyada kötü kokan çiçek görmek, üzüntü ve maddi kayıp manalarına gelir. Rüya sahibinin bir haber sonucunda çok fazla üzüleceği, kısa bir süre sıkıntılı bir döneme gireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kuru Çiçek Görmek

Kurumuş çiçek hasta kimse için ölüm demektir. Üzüntü ve keder manalarına da gelir.


Rüyada Çiçek Sipariş Ettiğini Görmek

Rüyada çiçek sipariş ettiğini görmek, aşka düşmek demektir. Bekar kişiler için gönüllerini çalacak biriyle tanışacaklarına ve bu kişiyle evlilik yolunda ilerleyeceklerine yorulmaktadır.


Rüyada Çiçek Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çiçek yediğini görmesi çok uzun yıllar süreceğini ve pek çok kişiyi etkileri altına alacağına yorumlanmaktadır. Erkekler için ufak tefek de olsa yalana başvuracağına yorulmaktadır. Kişinin kendini küçük düşüreceğine delalet eder.


Rüyada Toprağa Çiçek Diktiğini Görmek

Rüyada toprağa çiçek dikmek evlenip çoluk çocuğa karışmaya yorulur. Ayrıca rüyada toprağa çiçek diken kişinin el attığı her işte başarılı olacağına alamet etmektedir.


Rüyada Çiçek Serpiştirdiğini Görmek

Rüyada çiçek serpiştirmek insanın iç dünyasında estetiği ve hoş kokuyu temsil etmektedir. Monoton bir hayattan sıyrılıp tazelenmeye yorulur. Rüyada çiçek serpiştirdiğini görmek eşinin tutkulu, arzulu bir eşe sahip olacaklarına ve aralarındaki aşk da her zaman devam edeceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın