Rüyada Cilve Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cilve Görmek

Rüyada cilve görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanları kendisine hayran bırakacak işler yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında cilve görmesi, kişinin kısa zaman içerisinde yeni kimselerle tanışacağına delalet eder.

Bazı yazarları bekar kişiler için kişiyi el üstünde tutacak, bir dediğini iki etmeyecek, sürekli gülen ve herkese iyi davranan biriyle tanışacağı anlamına gelir.


Rüyada Cilve Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cilve yaptığını görmesi, kişinin alacağı hayırlı haberler karşısında mutlu olacağına alamet eder. Kişinin rüyasında cilve yaptığını görmesi, rüya sahibinin hayal kırıklıkları yaşayacağına da rivayet eder.


Rüyada Cilveli Erkek Görmek

Kişinin rüyasında cilveli erkek görmesi, rüya sahibinin kendisini küçük düşürecek hatalar yapacağına tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin rüyasında cilveli erkek görmesi, kişinin iyi ve güzel bir evlilik yapacağına delalet eder.


Rüyada cilve görmek, rüya sahibinin çok renkli bir iş hayatı olacağı ve yeni insanlarla tanışacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında cilve görmesi, kişinin her konuda şansının yaver gideceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Bir Kadına Cilve Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bir kadına cilve yaptığını görmesi, kişinin bundan sonraki hayatında kısmetinin ve şansının daim olacağına yorulur. Rüyada bir kadına cilve yaptığını görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda ferah bir hayat süreceğine alamet eder.


Rüyada Bir Erkeğe Cilve Yaptığını Görmek

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın