Rüyada Dayı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayı görmek, anne tarafından akrabalara yorulur. Rüya sahibinin annesinin akrabaları tarafından çok sevildiğine, değer gördüğüne rivayet eder. Rüyada dayı görmenin yorumu, geleceğe yatırım yapacağını ifade eder. Rüyayı gören kişinin kazandığı paranın çoğunu yatırım için kullanacağına delalet eder.


Rüyada Dayıyla Konuştuğunu Görmek

Rüyada dayıyla konuştuğunu görmek, rüya sahibinin mal varlığının artacağına, zenginlik yaşayacağına delalet eder. Ayrıca kişinin huzurunun artacağına, kavgaların ve küslüklerin son bulacağına alamet etmektedir.


Rüyada Dayı Karısı Görmek

Rüyasında dayı karısı gören kişinin, hayatının hep yokuşlu geçeceğine, bir türlü rahata kavuşamayacağına işarettir. Rüyada dayı karısı görmek, rüya sahibinin çok hayırlı bir işe yardım edeceğine de yorulur.


Rüyada Dayı Ve Yenge Görmek

Rüyasında dayı ve yenge görmek kişinin, akraba bağlarının kuvvetli olduğuna, ailesine ve akrabalarına çok önem verdiğine, manevi duygularının ağır bastığına delalet edilir. Rüyayı gören rüya sahibinin hayırlı olaylar yaşayacağına alamet eder.


Rüyada Rahmetli Dayı Görmek

Rüyasında rahmetli dayı gören kişinin, hayatının iyi yönde değişeceğine, evli değilse hayırlı bir kısmet bulacağına, evliyse hayırlı evlatları olacağına işaret eder. Rahmetli dayı görmek, hayırlara vesile olan bir rüyadır.

Rüyada dayı görmek, kişinin geleceğini düşünen biri olduğuna, bu yüzdende geleceğe yatırım yaptığına, yaptığı her çalışmada bir b planı olduğu demektir.Rüya sahibinin, yaptığı bu işler doğrultusunda emekliliğinde rahat edeceğine, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Dayıyla Evlendiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dayıyla evlendiğini görmesi, hayal kırıklığına uğrayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Dayı Kızı Görmek

Mutluluğa rivayet eder. Rüya sahibinin mutlu olacağına işaret eder. Yokluktan kurtulup, rahat bir hayat yaşayacağına rivayet eder.


Rüyada Dayı Oğlu Görmek

Dedikoduya işarettir. Rüya sahibi hakkında gereksiz ve kötü konuşmalar olacağına delalet eder.


Rüyada Dayı Karısıyla İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyasında dayı karısıyla ilişkiye girdiğini görmesi, hiç hayırlı bir rüya değildir.Maddi bir çöküş yaşayacağına, hayatının kötü yönde ilerleyeceğine, iş hayatında sorunlarla karşılaşacağı anlamına gelmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın