Rüyada Dolap Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dolap Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada dolap görmek, rüyayı gören kişinin duygularına yorulmaktadır. Kişinin gizli saklı işler yapacağına, sır tutacağına, birçok şeyi herkesten saklayacağına delalet eder. 

Rüyada dolap görmenin anlamı, kişinin hayatına yorumlanır. Kişinin düzene koyduğu hayatından asla vazgeçmeyeceğine, düzenini daima koruyacağına delalet eder.


Rüyada Dolap Yaptırdığını Görmek

Hayırlı ve güzel işler yapmaya işaret etmektedir. Yaptığı hayırlı işlerle insanların hayırlı duasını alacağına rivayet etmektedir. 


Rüyada Dolap Aldığını Görmek

Rüya sahibinin varlık sahibi olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Dolap Taşıdığını Görmek

Kişinin kimseye ihtiyacı olmadan her istediğini yapacağına, kendi çabalarıyla iyi yerlere geleceğine rivayet eder.


Rüyada dolap görmek, rüya sahibinin dert sıkıntıları demektir. Bazı yorumculara göre ise rüyada dolap görmek, kişinin emin olmadığı işlere girmeyeceği ve en kısa sürede bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamlarına gelmektedir. 


Rüyada Dolap Sildiğini Görmek

Rüya sahibinin mutluluğa kavuşacağına işaret etmektedir.


Rüyada Dolap Kilitlediğini Görmek

Kişinin rüyasında dolap kilitlediğini görmesi, hayırlara yorulmaz. Kişinin üzücü bir haber alacağına delalet etmektedir.


Rüyada Dolap Kapağı Görmek

Rüyada dolap kapağı görmek, bol kazançlı bir iş yapacağına yorulur. Bazı tabircilere göre ise kişinin rüyasında dolap kapağı görmesi, rüya sahibinin şanslı olacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Mutfak Dolabı Görmek

Rüyada mutfak dolabı görmek, kişinin sıkıntıya düşmeyeceğine ve hayatında hep başarılı olacağına delalettir.


Rüyada Mutfak Dolabı Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mutfak dolabı görmesi, kişinin kısa zamanda iyi kazanç sağlayacağı bir çalışma yapacağına işarettir.


Rüyada Mutfak Temizlediğini Görmek

Kişinin rüyasında mutfak temizlediğini görmesi, yaptığı çalışmalarla ilgili fikir değişikliğine yorulmaktadır. Bazı yorumculara göre ise rüyada mutfak temizlediğini görmek, rüya sahibinin ev değiştireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Beyaz Mutfak Dolabı Görmek

Rüyada beyaz mutfak dolabı görmek, kişiye zarar geleceğine işaret etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada beyaz mutfak dolabı görmek, kişinin maddi ve manevi kayıp yaşayacağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Dönme Dolap Görmek

Kişinin rüyasında dönme dolap görmesi, yaşadığı hayattan sıkıldığına, herkesin dediğini kafaya taktığına delalet etmektedir.


Rüyada Dönme Dolaba Bindiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dönme dolaba bindiğini görmesi, kişinin kafasının karışıklığına yorulur. Hiç beklemediği anda kendisini bir birliktelik içinde bulacağına rivayettir.


Rüyada Dönme Dolaptan Düştüğünü Görmek

Rüyada dönme dolaptan düştüğünü görmek, kişinin çevresinden birinin vefat haberi geleceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Buzdolabı Görmek

Kişinin rüyasında buzdolabı görmesi, kişinin çevresinde hiç sevilmediğini, aileden sürekli baskı geleceğine ve kişinin evi terk edeceğine delalet eder.


Rüyada Buzdolabı Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında buzdolabı aldığını görmesi, kişinin hayırlı bir işte çalışacağına ve bu işte karşısına hiçbir engel çıkmayacağına rivayet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın