Rüyada Dolunay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek, hayatında bulunan sıkıntıların ve üzücü olayların son bulacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin yeni bir yaşam biçimine geçeceğine, adeta yeni bir sayfa açacağına, işlerinin yolunda gideceğine, maddi gelirinin çoğalacağına delalet etmektedir.


Rüyada Dolunaya Dokunduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı bir ilişki yaşayacağına ve ilişkinin mutlu bir şekilde devam edip evleneceğine rivayet eder. Rüyada dolunaya dokunduğunu görmek, rüya sahibinin huzurlu günler geçireceğine, maddi açıdan rahatlayacağına alamet eder.


Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek, kişinin ailesi veya arkadaşlarıyla mutlu bir hayat geçireceğine, sıkıntılarının sona ereceği demektir. Rüya sahibinin maddi geliri yüksek işlere gireceğine bol kazançlar elde edeceğine, rahatlıkla geçinebileceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Dolunayın Parladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolunayın parladığını görmesi hayırlı kısmetlere işarettir. Rüyayı gören kişi büyük saadeti yakalayacaktır, şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyada Parçalanmış Dolunay Görmek

Rüyasında parçalanmış dolunay gören kişinin iş hayatında ve özel hayatında üzücü ayrılıklar yaşanacağına, huzursuzlukların meydana geleceğine, hem rüya sahibinin hem de çevresindeki insanların mutsuz olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kırmızı Dolunay Görmek

yorumcularına göre rüyada kırmızı dolunay gören kişinin yakın çevresinde bulunan bir kişiye kötülük yapacağına, rüya sahibinin yüzünden kişinin üzüleceğine, aile içi sürtüşmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.


Rüyada İki Tane Dolunay Görmek

Rüya sahibinin rüyasında iki tane dolunay görmesi kişinin ikilemlerde kalacağına, ruh halinin sürekli değişerek mutlu, mutsuz, huzurlu, huzursuz gibi duygular içerisinde olacağına, geçen zaman içinde bu karamsarlığı içinden atacağına, feraha kavuşacağına rivayet eder.


Rüyada Birden Fazla Dolunay Görmek

Rüyasında birden fazla dolunay gören rüya sahibinin sıkıntılı bir süreç içerisine gireceğine, kişinin uzun zamandan beri çalıştığı emek verdiği projeden gelir elde edemeyeceğine ve hayal kırıklığına uğrayacağına, sağlık sorunları ile karşılaşacağına, zor günler geçireceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Dolunayın Hareket Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolunayın hareket ettiğini görmesi kişinin hayırlı bir evlat olacağına, ailesini rahatlıkla geçindirebileceğine, hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına delalet eder.


Rüyada Üç Tane Dolunay Görmek

Rüyasında üç tane dolunay gören kişinin geliri yüksek işler başaracağına, sıkıntılı ve stresli bir dönemin içerisine gireceğine rivayet eder. Rüyada üç tane dolunay görmek, kişinin işlerinin aksayacağına, toplum içerisinde saygı gören birisi olacağına alamet eder.


Rüyada Büyük Dolunay Görmek

Rüyasında büyük bir dolunay gören kişinin kötü günleri geride bırakacağına, vatana millete hayırlı işler başaracağına yorumlanmaktadır. Rüyada büyük dolunay görmek, rüya sahibinin hedeflerine ve hayallerine ulaşacağına delalet eder.


Rüyada Mavi Dolunay Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında mavi dolunay gören kişinin zor günlerin ardından eskisinden daha güçlü ayağa kalkacağına, kendisine çeki düzen vereceğine delalet eder. Rüyada mavi dolunay görmek, rüya sahibinin yakın bir süre içerisinde güzel haberler alacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort