Rüyada Duman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Duman Görmek

Rüyada duman görmek, duman eğer açık renk ise gelecek olan haber hayırlı, eğer duman koyu renk ise gelecek olan haber üzücü olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine, sağlıklı besleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada duman görmek, yorumcularına göre kişinin, günlük hayatında karşısına bazı sorunların çıkacağına bu sorunlar ile ailesinden destek alarak başa çıkacağı anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada duman görmek mal ve mülk kaybına delalet edebilir.Rüyada duman görmenin anlamı, sorun ve sıkıntı olarak tabir edilir. Rüya sahibinin yakınları ile yaşayacağı sorunlara delalet etmektedir.


Rüyada Siyah Duman Görmek

Rüyada siyah duman gören kişinin, büyük olaylara gireceğine, iş hayatında kendisini geliştirip makamını yükselteceğine delalet eder. Rüya sahibinin ailesiyle çok iyi geçineceği, hayırlı evlat sahibi olacağına manalarına da gelmektedir.


Rüyada Beyaz Duman Görmek

Rüyada beyaz duman görmek, kişinin hayatında yaşanacak olan hayırlı olaylara işarettir. Rüyasında beyaz duman gören rüya sahibinin, hayırlı bir kısmeti olacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Evden Duman Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında evden duman çıktığını görmesi hayatında bulunan zorlukların üstesinden gelmek için karşısına büyük bir fırsat çıkacağına, iş hayatının normale döneceğine, hayallerinin gerçek olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Duman Çıktığını Görmek

Rüyada duman çıktığını görmek, kişinin bazı sırların ortaya çıkacağına ve herkesin bu sırları, olayları duyacağına delalet etmektedir.


Rüyada Duman İçinde Kaldığını Görmek


Rüyada duman görmek

Rüyada duman görmek, kişinin sıkıntılarının ve dertlerinin sona ermeyeceği demektir. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine, bu günleri tek başına atlatması gerekeceğine, yalnız ve kimsesiz hissedecek, huzursuz olacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kimi rüya sözlüğü yorumcusuna göre rüyada duman görmek, zorlu bir sürece de delalet etmektedir.


Rüyada Dumanın Tüttüğünü Görmek

Rüyada dumanın tüttüğünü görmek, aile içinde yaşanacak sorunlara işaret etmektedir fakat aile içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde ortadan kalacağına ve mutlu bir aile hayatı yaşayacağına rivayet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort