Rüyada Duvar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Duvar Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada duvar görmek, imanı kuvvetli kimseye yorulur. Rüyada duvar görmek, dünyevi bakımından itibar sahibi, inançlı, maneviyata değer veren kişiyi ifade etmektedir. Rüyada duvar görmek rüya sahibinin hayallerinin, hedeflerinin çabaları ve gayretleri sonucunda olacağına delalet etmektedir. 


Rüyada Duvarın Yıkıldığını Görmek

Rüya sahibinin duvarın yıkıldığını görmesi bir hastalık yaşayacağına rivayet eder. Rüyada duvar yıkıldığını görmek, rüya sahibinin ömür boyu bir kişiye minnet duyacağına, o kişinin kendisine maddi ve manevi yardımda bulunacağına alamet eder.


Rüya sahibinin rüyasında duvar görmesi, genel olarak rüya sahibinin durumu demektir. Duvar rüyası adı duyulmuş, büyük bir şahsiyetin ölecek olmasına da delalet eder.


Rüyada Bahçe Duvarı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bahçe duvarı görmesi Allah yolunda, dinine bağlı, ibadetlerini yerine getiren bir kimseye işaret etmektedir. Rüyada bahçe duvarı görmek, hayırlara işaret etmektedir.


Rüyada Duvardan Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında duvardan düştüğünü görmesi başarısızlığa işarettir. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağını daha sonra ise yavaşça eksileceğine, hayallerine ve amacına ulaşacağına rivayet eder. 


Rüyada Duvarda Oturduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında duvarda oturduğunu görmesi şan, şöhret  ve servet sahibi olacağına, özel hayatındaki keyfinin yerinde olacağına, maddi kazancının artacağına delalet etmektedir.


Rüyada Duvardan Atladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında duvardan atladığını görmesi tehlikeli işler yapacağına bu nedenle risk altında olacağına delalet etmektedir. Rüyada duvardan atlamak, başarı sağlamaya işaret eder.


Rüyada Duvar Ördüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında duvar ördüğünü görmesi rüya sahibinin hayırlı ve güzel işler yapacağına rivayet etmektedir. Rüyada duvar örmek, bir yapı inşa etmeye veya huzuru bulmaya delalet eder.


Rüyada Eski Duvar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eski duvar görmesi yaşanan olayların geride kalacağına, her şeyin düzeleceğine işarettir. Rüyada eski duvar görmek, maddi kazancının katlanacağına delalet etmektedir.


Rüyada Önüne Duvar Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında önüne duvar çıktığını görmesi tüm engellerin aşılacağını anlatmaktadır. Rüyada önüne duvar çıkması, kişinin karşısına çıkacak engelleri kolay bir şekilde aşacağı manasına gelir.


Rüyada Duvar Yıktığını Görmek

Rüya sahibinin duvar yıktığını görmesi kişinin dert, sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına rivayet eder. Rüyada duvar yıktığını görmek, kişinin borçlarından kurtulacağına, acı dolu bir haber alıp kendisini toparlayamacağına alamet eder.


Rüyada Duvara Bakıp Kendi Yüzünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında duvara bakıp kendi yüzünü görmesi ölümünün yakın olduğuna delalet eder. Rüyada duvara bakıp kendi yüzünü görmek, rüya sahibinin duaların Allah katında kabul olacağına işaret eder.


Rüyada Duvarın Semerini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında duvarın semerini görmesi kişinin itibar ve şerefinin artacağına yorulmaktadır. Rüyada duvarın semerini görmek, kişinin moral olarak çok iyi bir durumda olacağına işaret eder.


Rüyada Duvarın Sağlam Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında duvarı ve duvarın sağlam olduğunu görmesi iman bakımından kuvvetli bir kişi olduğuna, duvarın geniş olması ise o kişinin güçlü ve zorba karakterli biri olduğuna işaret eder.


Rüyada Bahçe Duvarı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bahçe duvarı görmesi bahçe sahibinin ahirette yaşanabilecek azap ve sıkıntılardan koruyup muhafaza edecek vasıflara sahip biri olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada bahçe duvarı görmek, kişinin borçlarından kurtulacağı manasına gelir.


Rüyada Duvarı Aşmak

Rüya sahibinin rüyasında duvarı aştığını görmesi yoluna çıkan engelleri aşacağına yorulmaktadır. Rüyada duvarı aşmak, rüya sahibinin bazı kişilerden ihanet göreceğine işaret etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın