Rüyada Ejderha Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ejderha Görmek

Rüyada ejderha görmek, sert mizaçlı, korkulan birine yorulur. Bu kişi rüya sahibinden güçlü bir yakınını ifade etmektedir. Kişinin korktuğu ya da çekindiği bir kişinin var olduğuna işarettir.

Rüyada ejderha görmenin tabiri, rüya sahibinin stresli ve sıkıntılı bir döneme girdiğine delalet eder.


Rüyada Ejderha Öldürdüğünü Görmek

Rüyada ejderha öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin bir yakınına hak etmediği halde bir yanlış yapacağına işarettir. Rüya sahibi eğer bu kişinin gönlünü almaz ise daha büyük sorunlar yaşayacağını yorumlanır. Hatta haksızlık yaptığı bu kişiyi kaybedeceğinin habercisidir. 


Rüyada Ejderha Yavrusu Görmek

Rüyada ejderha yavrusu görmek, rüya sahibinin dertleri ve sıkıntılarını itiraf ederek tüm sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir. Rüyada ejderha yavrusu görmek, evlenmeye veya evlat sahibi olmaya yorulmaktadır.

Rüyada ejderha görmek, sert mizaçlı, herkesin korktuğu, iri cüsseli, tok sesli bir kimsenin varlığı demektir. Rüya sahibinin hayatı boyunca mutsuz olacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Ejderha Dövmesi Görmek

Rüyayı gören kişinin bir kişiden zarar göreceğine işarettir. Rüya sahibine zarar verecek kişinin bilinçsiz bir şekilde zarar vereceğine yorumlanır. 


Rüyada Ejderha Saldırısına Uğramak

Rüyada ejderha saldırısına uğradığını görmek, rüya sahibinin bir sırrı olduğuna işarettir. Bu sırrı yüzünden sorun yaşayacağına yorumlanır. 


Rüyada Ejderha Eti Yediğini Görmek

Rüyasında ejderha eti yediğini gören kişi, aldığı bir sorumluluğunu hakkıyla yerine getirecek demektir. Kişinin bunun verdiği duygu sayesinde kendine olan öz güvenini fark edeceği anlamına gelir.


Rüyada Ejderhadan Saklandığını Görmek

Rüyada ejderhadan saklandığını görmek, kişinin arkadan iş çevirmek ve kötü şeylerin üstünü kapamaya çalışmaya yorulur. Rüyada ejderhadan saklandığını gören kişi kendine has kişiliği olan kimse olduğuna delalet eder.


Rüyada Ejderha Ateşi Görmek

Rüyada ejderha ateşi görmek, kişinin elde edeceği güç ve kudrete yorulur. Kişinin yükselişe, hayatının bir anda önemli değişiklikler olacağı ve yüzünün güleceğine tekabül eder.


Rüyada Ejderha Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ejderha yumurtası görmesi, kişinin maddi olarak zorluk çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine rivayet eder.


Rüyada Ejderha ile Uçtuğunu Görmek

Rüyada ejderha ile uçmak, hayırlı bir rüyadır. Rüyada ejderha ile uçtuğunu görmek, iş hayatında ilerlemenin yaşanacağına ve makam sahibi olacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın