Rüyada Elbise Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Elbise Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada elbise görmek, gördüğü elbiselerin durumuna bağlı rüya yorumu değişmektedir fakat temiz bir elbise sıkıntılardan kurtulmaya ve hayatında olumlu durumlar olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin sorunlarının çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Elbise Aldığını Görmek

Yüksek mevkiye işarettir. İşinde yükselmeyi bekleyen kişiler, yükselecek ve makam sahibi olacaktır. Rüyada elbise alan kişinin istekleri ve idealleri gerçekleşecektir. 


Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise giymek, kadın ve erkek için hayırlı bir rüyadır. Rüyasında eğer elbiseyi kendi giydiğini görmüş ise neşeye ve bol sevince işarettir. Rüyada elbise giymek, eğer erkek ipek elbise giyiyorsa helal olmayan kazanca sahip olacağına yorumlanmaktadır. 


Rüyada Beyaz Elbise Görmek

Kişinin mutluluğa ve huzura erişeceğine işarettir.Eğer elbise gelinliğe benziyorsa ise muradına ereceğine yorumlanmaktadır. Güzel ve şanslı bir hayatını olacağını anlatmaktadır. 


elbise-dolabi.jpg

Rüyada elbise görmek kişinin, nasıl bir elbise gördüğüne göre değişeceği demektir. Rüya sahibinin genel olarak hayatında mutlu ve huzurlu olacağına, sıkıntılarının son bulacağına, ailesi ile uzun bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir. 


Rüyada Kırmızı Elbise Görmek

Yeni başlangıçlara işarettir. Eğer rüyayı gören kişi kadın ise güzel bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin yeni bir hayata ve ya da hayatında yeni bir döneme başlayacağını ifade eder. 


Rüyada Siyah Elbise Görmek

Hayırlı bir rüya değildir. Kişilerin sıkıntıya gireceğine ve zorlu dönemler geçireceğine işarettir. Hata yapmaya ve günah işlemeye yorumlanmaktadır. 


Rüyada Sarı Elbise Görmek

Rüyada sarı elbise görmek, farklı şeklerde yorumlanır. Sarı elbise görmek ve sarı elbiseyi giyinmek genellikle hastalanmaya, geçici olarak rahatsızlık geçirmeye delalet eder.


Rüyada Islak Elbise Görmek

Borca işarettir. Rüyayı gören kişinin borçlanacağına yorumlanmaktadır. Hatta hastalık habercisi olarak da yorumlanmaktadır. 


Rüyada Yırtık Elbise Görmek

Maddi sıkıntıyı ifade eder. Rüyasında yırtık elbise giydiğini gören kadın ya da erkek maddi zorluk ve sıkıntı çekeceğine ve dara düşeceğine işarettir. 


Rüyada Takım Elbise Görmek

Rüyada takım elbise gören kişinin hayırlı bir işe gireceğine, rahat bir şekilde geçimini sağlayacağına, zengin ve varlıklı bir iş adamı olacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Elbise Çalmak

Rüya sahibinin rüyasında elbise çaldığını görmesi kişinin belaya bulaşacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin çoğalacağına, iyilik yapmak isterken farkında olmadan insanlara zarar vereceğine delalet eder. 


Rüyada Triko Elbise Görmek

yorumcularına göre rüyasında triko elbise gören rüya sahibinin harcamalarına dikkat etmesi gerekeceğine, deyim yerindeyse biraz dişini sıkacağı bir döneme gireceği anlamına yorulur.


Rüyada Nişan Elbisesi Görmek

Rüya sahibinin önemli kararlar alacağına, geleceğini şekillendireceğine, ailesinin rızasıyla hayırlı bir işe başlayacağına, hayallerinin gerçek olacağına delalet eder.


Rüyada Pembe Elbise Görmek

Rüya sahibinin rüyasında pembe elbise görmesi kişinin yüzünün her zaman güleceğine, mutlu ve huzurlu olacağına, ailesine karşı düşkün ve sevgi dolu olacağına, çevresindeki insanlar tarafında takdir edilen, çok sevilen biri olacağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Elbise Dikmek

Rüyasında elbise diktiğini gören kişinin yeni bir iş yeri kuracağına, hayırlı ortaklar ile başarılı işler yapacağına, kısmetinin çoğalacağına, güzel bir ilişkiye başlayacağına yorulur.


Rüyada Yeni ve Güzel Elbise Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeni ve güzel bir elbise görmesi kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarıdan başarıya koşacağına, herkes tarafından takdir edilen biri haline geleceğine rivayet eder.


Rüyada Eski Elbise Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eski elbise görmesi zor günler geçireceğine, doğru yoldan ayrılacağına, çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Mini Elbise Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında mini elbise gören kişinin maddi sıkıntılar çekeceğine, kendisini biraz kısıtlaması gerekeceğine rivayet eder.


Rüyada Kolsuz Elbise Görmek

Rüya sahibinin maddi durumunun iyi olacağına, geçmişte yaşadığı bir ilişki yüzünden mutsuz olacağına, aklının hala orada kaldığına bu nedenle depresyona gireceğine rivayet eder.


Rüyada Uzun Elbise Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında uzun elbise gören kişinin ibadetine düşkün olacağına, içinde Allah korkusunun olacağına, rahat bir hayat geçireceğine rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın