Rüyada Eşek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eşek Görmek

Rüyada eşek görmek, iyiye yorumlanmaktadır. Bolluğa, berekete, zenginliğe ve mutluluğa işarettir. Eşek güzel bir hayvan olduğu için gören kişiye güzel olaylar yaşatacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada eşek görmek, kişinin zor bir dönemden geçeceği ve sonrasında rahata kavuşacağı rivayet etmektedir.


Rüyada Eşek Sesi Duyduğunu Görmek

Rüyada eşeğin sesini duymak, iyi değildir. Eşeğin sesi şiddete ve hayırlı olmayan durumlara işarettir. Dişi eşek görmek ise bereketi ifade etmektedir. Rüyada eşek sesi duyduğunu görmek, iş hayatında sıkıntı ve stres içerisine gireceğine de yorulur


Rüyada Eşek Eti Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eşek eti görmesi kişinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder. Rüyada eşek eti görmek aynı zamanda sahip olunana malın ve mülkün değerinin bilinmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Eşek Sıpası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eşek sıpası görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, iş hayatında bulunan sorunların üstesinden gelebilecek güçte olacağına delalet eder. Rüyada eşek sıpası görmek, küçük sıkıntı ve sorun anlamına gelir.


Rüyada Yavru Eşek Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada yavru eşek görmek, rüya sahibinin yakın zamanda eski bir dostu ile yeniden karşılaşacağına, bu kişi ile iyi geçineceğine, eğlenceli vakit geçireceklerine delalet eder. Rüyada yavru eşek görmek aynı zamanda bazı rüya yorumcularına göre ise müjdeli haber anlamına gelmektedir.


Rüyada Beyaz Eşek Görmek

yorumcularına göre rüyada beyaz eşek görmek kişinin uzun süreli bir aşk hayatına sahip olacağına, bu dönemde yorgun düşeceğine, uzun bir tatile çıkması gerekeceğine delalet eder. Rüyada beyaz eşek görmek, iş hayatında veya gündelik yaşantıdan sıkıntı ve stresin azalacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Yüklü Eşek Görmek

Rüyasında yüklü eşek gören kişinin iş hayatında yoğun bir döneme gireceğine yorumlanır. Ailesi ile arasının daima iyi olacağına delalet eder. Rüyada yüklü eşek görmek uzun bir yolculuk olarak da nitelendirilir.


Rüyada Siyah Eşek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında siyah eşek görmesi kişinin yakın zamanda büyük bir günah işleyeceğine, işlediği bu günah sonucu büyük vicdan azabı çekeceğine delalet eder. Rüyada siyah eşek görmek, rüya sahibinin yardıma muhtaç olan insanlara yardım etmesi gerekeceğine, bencilliği bir kenara bırakması gerekeceğine rivayet eder.


Rüyada Eşeği Olduğunu Görmek

Rüyada sahibinin rüyasında eşeği olduğunu görmesi kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında başarılı bir dönem içerisine gireceğine, bu dönemde ailesinin daima yanında olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada eşeği olduğunu görmek, bahta ve mutluluğa işarettir. 


Rüyada eşek görmek ilim demektir. Yolculuğa yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada eşek görmenin diğer anlamı da değersiz biri tarafından azarlanacağınız anlamına gelmektedir. Bazı yorumcularına göre ise rüyada eşek görmek, bir çok sorunların baş göstereceğine, fakat saha sonradan rüya sahibinin huzur ve mutluluk içerisinde geçen bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Eşeğe Bindiğini Görmek

Olumsuz şekilde yorumlanır. Kavgaya ve kötü olaylara işarettir. Rüyasında eşeğe bindiği gören kişi, gerçek hayatta çevresinde ki yakın kişilerle sorunlar yaşayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada eşeğe binmek, kişinin en büyük desteği dostlarından alacağına işaret eder. 


Rüyada Eşek Aldığını Görmek

Rüyada eşek aldığını görmek, hayıra işarettir. Bollluğa ve bereketi ifade etmektedir. Rüyada eşek almak, kişinin sıkıntı çekeceğine ve hayırlı bir şekilde bu sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.


Rüyada Eşekten Düştüğünü Görmek

Yoksukluğa işarettir. Kişinin rüyada eşekten düşmesi mallarını kaybetmeyi ifade eder. Rüyada eşek düştüğünü görmek, işlerinin kötüye gideceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bir türlü çözülmeyeceğine alamettir.


Rüyada Dişi Eşek Görmek

Rüyada dişi eşek görmek, iyiye yorulur. Kişinin çalışma azmine, başarılı olabilmek için yaptıklarına ve sonucundaki mutluluğuna işaret etmektedir. Rüyada dişi eşek görmek, ihanete de delalet eder.


Rüyada Eşek Sütü İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eşek sütü içtiğini görmesi hafif bir hastalık geçirecek demektir. veya hastalığından kurtulacağına delalet etmektedir. Rüyada eşek sütü içtiğini görmek, kısa bir zaman içerisinde huzura kavuşmaya alamettir.


Rüyada Eşek Eti Yemek

Rüyada eşek eti yediğini görmek, mal ve mülke işaret eder. Rüya sahibi kişinin kazanacağı paraları doğru yatırımlarla destekleyeceği ve bunun sonucu olarak mal mülk elde edeceğine alamet eder.


Rüyada Eşek Anırması

Rüyada eşek anırması görmek veya  duymak iftiraya işaret etmektedir. Rüya sahibi kişinin üzerine kalacak bir suçu veya çevresindeki kişilerden birinin yalancı şahitliğine delalet etmektedir.


Rüyada Eşek Kesmek

Rüyada eşek kesmek, rüya sahibinin parasını çar çur ederek, gereksiz harcamalarda bulunarak kendini zor duruma düşüreceğine delalet etmektedir. Geçim sıkıntısı yaşayacağı bir döneme delalet etmektedir. 


Rüyada Ölü Eşek Görmek

Rüyada eşek ölmesi, kişinin maddi açıdan uğrayacağı büyük kayıplara işaret etmektedir. Geçiminin zorlaşacağı bu dönemde geri dönülmez hatalar yapacağına ve bu hatalar sonucu hayatının iyice kötüye gideceğine yorulmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın