Rüyada Etek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Etek Görmek

Rüyada etek görmek farklı durumlarla yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre yorumlar değişmektedir. Rüyada etek gören kişi kadın ise hayırlı bir kısmet bulacağına işarettir. Eğer rüyayı gören erkek ise kötüye delalet eder.


Rüyada Etek Aldığını Görmek

Rüyada etek aldığını görmek, rüya sahibinin evleneceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına, vatana millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, hayatından huzurun ve mutluluğun daim olacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin hayatını kıskanan insanların varlığına da yorulur.

Rüyada etek görmek, iki şekilde açıklandığı demektir. Rüyada görülen etek kısa ise evlilik durumunun tekrar düşüneceğine yorulur. Eğer rüyada görülen etek uzun ise evliliğin uzun ve mutlu süreceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Etek Diktiğini Görmek

Rüyada etek diktiğini görmek, yeni bir kısmete işarettir. Rüya sahibinin yeni bir ilişkiye başlayacağına ya da ilişkisinin evlilikle sonuçlanacağına yorumlanır. 


Rüyada Etek Hediye Ettiğini Görmek

Rüyada etek hediye ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin zenginlik yaşayacağını ifade etmektedir. Kişinin mal varlığının çok fazla olacağına işarettir.


Rüyada Etek Ütülediğini Görmek

Rüyada etek ütülediğini görmek, rüya sahibinin eşiyle arasında ki sorunların ortadan kalkacağına yorumlanır. Kişinin eşiyle mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.


Rüyada Etek Giymek

Rüyasında etek giydiğini gören kişinin, asla ihanet etmeyecek dostlar edindiği demektir. Kişinin bu dostlarıyla beraber bir iş kuracağı manasına gelir.


Rüyada Etek Satın Almak

Rüyada etek satın aldığını gören kişinin, kısmetini bulup evleneceğine işaret eder. Yaşayacak olan bu evliliğin çok uzun ve mutlu süreceğine rivayet eder.


Rüyada Etek Kesmek

Rüyada etek kesmek, rüya sahibinin kıskanç bir insan olacağı manasına gelir. Kişinin eşini veya sevgilisini çok sevdiğine ve bu yüzden de çok kıskandığına işaret eder.


Rüyada Etek Aramak

Rüyasında etek aradığını gören rüya sahibinin, yaşadığı büyük bir sorunla uğraşacağı demektir. Kişinin bu sorununu bir türlü kafasından atamayacağına rivayet eder.


Rüyada Erkeğin Etek Giydiğini Görmek

Rüyada erkeğin etek giydiğini görmek, rüya sahibinin ilk başta küçük olan sorunlarının olacağı demektir. Kişinin bu sorunlarının git gide büyüyeceğine alamet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort