Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek, farklı durumlarla yorumlanır. Fasulye gören kişinin işlerinin iyi gitmeyeceğine, bazı sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına işaret eder.


Rüyada Yeşil Fasulye Yediğini Görmek

Rüyada yeşil fasulye yediğini görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Bolluk ve berekete işarettir. Rüya sahibi için hayırlı bir kısmete yorumlanır. Rüyada yeşil fasulye yediğini görmek, kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceği manasına gelir.


Rüyada Kuru Fasulye Yediğini Görmek

Rüya sahibinin yaptığı işler sonrasında tüm isteklerinin yerine geleceğine yorumlanır.  Rüyada kuru fasulye yediğini görmek, kişinin uzun bir aradan sonra rahata kavuşacağına delalet eder.


Rüyada fasulye görmek, kişinin kısa zaman içerisinde gerçekleştirmeyi planladığı işlerin pek yolunda gitmeyeceği demektir. Rüya sahibinin bu durumdan dolayı yaşayacağı üzüntü anlamına gelir.


Rüyada Fasulye Topladığını Görmek

Rüya sahibinin şansının açılacağına, hayatında olumlu şeyler olacağına, hayırlı kısmetlerle karşılaşacağına yorumlanmaktadır. Rüyada fasulye topladığını görmek, kişinin eğitim hayatında zorlu bir döneme gireceğine rivayet eder.


Rüyada Sarı Fasulye Görmek

Rüyada sarı fasulye görmek, kişinin hayallerine yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder. Rüyada sarı fasulye görmek, rüya sahibinin iş hayatında büyük adımlar atacağına delalettir.


Rüyada Renkli Fasulye Görmek

Kişinin rüyasında renkli fasulye görmesi, rüya sahibinin kısa zamanda dünya evine gireceğine delalet eder. Rüyada renkli fasulye görmek, kişinin yurtdışına çıkıp büyük tecrübeler edineceğine alamet eder.


Rüyada Fasulye Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında fasulye aldığını görmesi, kişinin  işlerin günden güne kötüleşeceği anlamına gelir. Rüyada fasulye almak, en hayırlı rüyalardan birisidir.


Rüyada Taze Fasulye Pişirdiğini Görmek

Kişinin bir ortaklığa gireceği ve bol kazançlı işler yapacağına yorulur. Rüyada taze fasulye pişirdiğini görmek, rüya sahibinin toplum içerisinde saygı gören, başarılı birisi olacağına yorulmaktadır.


Rüyada  Bir Çuval Fasulye Görmek

Rüyada bir çuval yeşil fasulye görmek, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine işaret eder.


Rüyada Siyah Fasulye Görmek

Rüyada siyah fasulye görmek, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına delalet eder. Rüyada siyah fasulye görmek, kişinin insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine alamet eder.


Rüyada Fasulye Suladığını Görmek

Kişinin yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına yorulur.


Rüyada Fasulye Kırdığını Görmek

Rüya sahibinin güç alacağına, kısmetinin hep açık olacağına rivayet etmektedir. Rüyada fasulye kırdığını görmek, rüya sahibinin maddi açıdan huzura erişeceğine, çok günlerin kendisini beklediğine işaret eden bir rüyadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort