Rüyada Fil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Fil Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada fil görmeni anlamı, yeniliklere yorulur. Rüya sahibinin hayatında yenilikler ve değişimler yaşayacağına, üzüntülerden, sıkıntılar kurtulacağına yorumlanır. Rüyada fil görmenin yorumu, güce ve kuvvete işarettir. Rüyada fil görmek, şansa ve kısmete delalet eder.


Rüyada File Bindiğini Görmek

Bol kazanca işarettir. Rüya sahibinin file bindiğini görmesi, ticaret hayatında helal ve bol kazanca yorumlanır. 

Rüyada fil görmek, rüya sahibinin güç sahibi olacağına ve kısmetli bir hayat yaşayacağı demektir. Kişinin hayatında güzel olayların olacağına, mutlu ve huzurlu bir ömür geçireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Fil Yavrusu Görmek

Sevince delalet eder. Rüya sahibinin hayatında mutluluk verici olaylar yaşayacağına, hayırlı olaylar olacağına, dualarının kabul olacağına yorumlanır.


Rüyada Fil Saldırısına Uğradığını Görmek

Rüya sahibinin sorun yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında fil saldırısına uğradığını gören kişi resmi kurumlardan ceza alacağına işaret eder.


Rüyada Fil Eti Yemek

Rüyasında fil eti yediğini gören rüya sahibinin, evinden bolluk ve bereketin hiç bitmeyeceğine delalet eder.


Rüyada Filin Kovalaması


Rüyada Filden Korkmak

Rüyada filden korktuğunu gören kişinin, yakınlarından birisinin hasta olacağına, bu hastalığın kalıcı olacağına rivayet eder.


Rüyada Filin Hortumunu Görmek

Rüyasında filin hortumunu gören kişinin, iş hayatında makam sahibi olacağına, maddi sorununun olmayacağına işaret eder.


Rüyada Yaralı Fil Görmek

Rüyada yaralı fil görmek, kişinin bolluk ve bereket içerisinde geçen hayatının rüya sahibinin yaptığı hatalar yüzünden büyük borca gireceğine rivayet eder.


Rüyada Fil Eğiticisi Olmak

Rüyada fil eğiticisi olduğunu gören kişinin, hayvanlara karşı büyük bir sevgisinin olduğuna, elinden geldiğince yardım ettiğine delalet eder.


Rüyada Fil Avına Çıkmak

Rüyasında fil avına çıktığını gören kişinin, macerayı sevdiğine, dostlarıyla beraber uzun bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Ölü Fil Görmek

Rüyasında ölü fil gören kişinin, yakın dostları veya akrabalarının kayıpları rüya sahibini derinden etkileyeceğine ve hayatında köklü bir değişiklik yaşanacağına işaret eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın