Rüyada Horoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Horoz Görmek

Rüyada horoz görmek, erkek evlat olarak ifade edilir. Rüya sahibinin erkek bir evladı olacağına yorulur. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin dertlerinden, sıkıntılarından, üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder. 

Rüyada horoz görmenin anlamı, kültürlü, zeki ve akıllı bir kimseye delalet etmektedir. Rüya sahibinin kültürlü, eğitimli kimselerle çevre edineceğine rivayet eder.


Rüyada Beyaz Horoz Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz horoz görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, rahat bir hayata kavuşmak için çok çalışacağına delalet eder. Rüyada beyaz horoz görmek, eğitim hayatında başarı elde edeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Tavuk ve Horoz Görmek

yorumcularına göre rüyada tavuk ve horoz görmek, kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan kendinini mutlu ve huzur dolu hissedeceğine yorumlanır. Rüyada tavuk ve horoz görmek, hanenin bolluk ve bereket içerisinde olacağına delalet eder.


Rüyada Siyah Horoz Görmek

Rüyasında siyah horoz gören rüya sahibinin uzun bir aradan sonra tekrardan iş hayatına atılacağına, ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağına delalet eder. Rüyada siyah horoz görmek, rüya sahibinin elde edeceği başarı ve kazanacağı dostların habercidir.


Rüyada Ölü Horoz Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ölü horoz görmesi kişinin kazanacağı parada başkalarının gözü olacağına, sağlıklı beslenmesi gerekeceğine, kötü alışkanlıklarını bırakması gerekeceğine  yorumlanır. Rüyada ölü horoz görmek, aynı zamanda hanesinde sıkıntılı olayların yaşanabileceğine delalettir. 


Rüyada Kırmızı Horoz Görmek


Rüyada Horoz Aldığını Görmek

Rüyada horoz aldığını görmek, güzel bir rüyaya yorulur. Kaybedilen şeye tekrar kavuşulur. Rüya sahibinin hayırlı bir evladı olacağına rivayet eder. 

Rüyada horoz görmek, kişinin erkek evlatla yorulurken, kişinin tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve kederinden kurtulacağı demektir. Rüyada görülen horoz aynı zamanda resmi kurumlarda sözü geçen, yetkili, nüfuslu ve çok zengin biri anlamına gelmektedir.


Rüyada Horoz Kestiğini Görmek

İyiye yorulmaz. Dininden uzak bir kimseye delalet eder.


Rüyada Horoz Sesi Duymak

Mutluluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin mutluluk verici haberler alacağına delalet eder.


Rüyada Horoz Dövüşü Görmek

Aile hayatında yaşanacak sorunlara ve kavgalara yorumlanır. Kişinin maddi ve manevi zarara uğrayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Horoz Sattığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında horoz sattığını görmesi, kişinin bütün dert ve sıkıntılarından kısa bir sürede arınacağına yorulur. Kişinin hayatında hiçbir sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.


Rüyada Horoz Eti Yediğini Görmek

Rüyada horoz eti yemek, çok daha iyi işler yapabilmek için daha çok çaba sarf edeceğine, daha çok emek vereceği demektir. Kişinin hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına rivayettir.


Rüyada Horoz Kanı Görmek

Kişinin rüyasında horoz kanı görmesi, rüya sahibinin hayırlı işler peşinde koşacağı demektir. Kişinin karlı işler yapacağına işaret eder.


Rüyada Ölmüş Horoz Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ölmüş horoz görmesi, kişinin bazı işlerinin sona ereceğine ve ileride çok hayırsız bir evlatları olacağına yorulur. Kişinin beladan kurtulmayacağına delalet eder.


Rüyada Kırmızı Horoz Görmek

Rüyada kırmızı horoz görmek, kişiden faydalanan birilerinin olduğuna rivayettir. Rüyada kırmızı horoz gören kişinin hayatı zorluklarla dolu olduğuna işarettir.


Rüyada Horozun Saldırdığını Görmek

Rüyada horozun saldırdığını görmek, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde sona ereceği demektir. Kişinin ters giden bazı durumların düzeltileceğine delalet eder.


Rüyada Horozun Isırdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında horozun ısırdığını görmesi, kişinin iş ve aile hayatında sıkıntılar yaşayacağına alamettir. Rüya sahibinin hayırlı evlatları olacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın