Rüyada İlaç Görmek, İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İlaç Görmek

Rüyada ilaç görmek, düzgün karakterli, ağır başlı, oturmasını kalkmasını bilen bir insan olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında bulunan sıkıntılarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ilaç görmenin anlamı, kurtuluşa ermek ve güzel günlerdir. Kişinin şansının açılacağına ve toplumda saygıyla anılan bir insana dönüşeceğine delalet etmektedir.


Rüyada İlaç İçmek

Rüyada ilaç içtiğini görmek, kişinin üzüntü ve dertlerine şifa bulacağına yorulmaktadır. Rüyada ilaç içtiğini görmek bazı rüya yorumcularına göre, iman, güç, kudret ve inanç sahibi olmaya işaret etmektedir. Rüya sahibinin manevi duyguları güçlü, temiz kalpli ve ahlaklı olduğu anlamına gelmektedir.


 Rüyada İlaç Satın Almak

Rüya sahibinin kendisinin ilaç aldığını görmesi, iş hayatında yükseleceği anlamına gelmektedir. Eğer ilacı biri ona satıyorsa, rüya sahibinin o kişiden zarar göreceğine delalet eder.


Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu görmek, kişinin önemsemeyeceği bir söz duyacağına, bu sözün çevresindeki insanları ilgilendireceğine rivayettir. 


Rüyada ilaç görmek, kişinin duygusal biri olacağı demektir. Rüya sahibinin en ufak bir olayda bile göz yaşlarını tutamayacağına, aşırı duygusal ve sevdiklerine bağlı olacağına, ailesine daha fazla zaman ayıracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada İlaç Yazdırmak

Rüyada ilaç yazdırdığını görmek, rüya sahibinin tatile çıkacağına, uzun bir iş hayatından sonra dinlenmeye karar vereceğine delalet eder. Rüyada ilaç yazdırmak, kişinin huzur dolu bir yaşama kavuşacağı demektir.


Rüyada İlaç İstemek

Rüyada ilaç istediğini gören kişinin, çaresiz bir durumda kalıp çevresinden yardım isteyeceğine, gelen yardımın sayesinde rahata kavuşacağına adeta üstünden bir yük kalkacağına yorulmaktadır. 


Rüyada İlaç Yutmak

Rüyada ilaç yuttuğunu gören kişinin, ferahlığa ve rahatlığa kavuşacağına, zor ve stres dolu günleri geride bırakacağına delalet etmektedir. Rüyada ilaç yutmak, kişinin sahip olduğu hayatın değerli olduğuna yorulur.


Rüyada İlaç Yapmak

Rüyada ilaç yaptığını görmek, rüya sahibinin sevenleri kavuşturacağına, iyi niyetli ve saygı değer biri olacağına yorulmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın