Rüyada İzin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İzin Görmek

Rüyada izin görmek, kişinin geçmişinden kurtulmak istemesine yorulmaktadır. Rüya sahibinin yeniliklere açık bir kişiliği olduğuna işaret eden bu rüya, aynı zamanda olumsuz düşüncelerden kurtulmaya çalışmaya delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre ise bu rüya, kişinin iş kolik olmasına yorulur. Kişinin iş hayatına ağırlık vermesinden dolayı, özel yaşamını ihmal ettiğine işaret eder.

Rüya tabirlerinde rüyada izin görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada İzin İstemek

Rüyada izin istemek, rüya sahibinin açığını arayan bir kişinin varlığına işaret etmektedir. Rüyada izin istemek, rüya sahibinin hayırlı ve güzel günler yaşayacağına, mutlu olacağına alamet eder. Rüyada izin istemek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı ve dert dolu günleri geride bırakacağına yorulur.

Rüyada izin görmek, rüya sahibinin uzun bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculukta ona eşlik edecek dostlarının olacağı demektir. Kişinin dara veya sıkıntıya düştüğünde ona destek çıkan dostlarının olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada İzne Ayrılmak

Rüyada izne ayrıldığını görmek, güzel haberler almaya işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin moralini düzeltecek sosyal bir ortama girmesi ya da tatile çıkması anlamına da gelmektedir.


Rüyada İzin Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin yaşamındaki bir takım değişikliklere uyum sağlayamamasını sembolize etmektedir. Kişinin hayatında köklü bir değişikliğe gideceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Patrondan İzin Aldığını Görmek


Rüyada Anneden İzin Aldığını Görmek

Rüyada annesinden izin aldığını gören rüya sahibinin, annesine çok önem verdiğine, onu kırmamak için elinden geleni yapacağına işaret eder. Kişinin hayatı boyunca aile büyüklerine saygılı olduğuna da delalet eder.


Rüyada Babadan İzin Aldığını Görmek

Rüyada babadan izin aldığını gören kişinin, hayalindeki işi yapmaya sermayesi olmadığı için kişinin iş hayatında mutlu olmadığı demektir. Rüya sahibinin bu yüzden sürekli iş değiştireceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort