Rüyada Jüpiter Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jüpiter Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada Jüpiter görmek, genel olarak hayra yorulmaktadır. Rüya sahibini işi ile ilgili bir devlet dairesine gitmesi gerekeceğine işaret etmektedir. Rüyada Jüpiter görmenin anlamını, kişinin ileride çok büyük bir hastalığa yakanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Jüpiter görmenin bir başka  ise farklılık gösterir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin hacca gidecek olmasına yormaktadır. 

Rüya tabirlerinde rüyada jüpiter görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyasında Jüpiter ile Yıldızları Görmek

Rüyada Jüpiter ile yıldızları görmek, kişinin sıhhatini kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin aynı zamanda iş hayatında bazı sorunlar yaşayacak olmasına da yorulmaktadır.

Rüyada Jüpiter görmek, rüya sahibinin hayallerine ulaşmak için çok çalışacağı ve aşk hayatına zaman ayıramayacağı demektir. Kişinin genç yaşında zengin olacağı ve kısmetinin ardı arkasının kesilmeyeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Jüpiter ile Ay’ı Görmek

Rüya sahibinin bir alım satım işinin kısa zaman içerisinde gerçekleşeceğine delalet eder. Ayrıca bazı yorumlara göre, Jüpiter ile Ay’ı birlikte görmek, kişinin ilerleyen günlerde saygın bir kişiliğe kavuşacağına yorulur.


Rüyada Jüpiter’de Birini Görmek

Rüya sahibinin, hayatını düzene sokmak için uğraşacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Jüpiter’e Gitmek

Rüyada Jüpiter’e gitmek, rüya sahibinin aldığı haberle hayatının değişeceğine, yeni bir hayata başlayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Jüpiter’de Olduğunu Görmek

Rüyada Jüpiter’de olduğunu görmek, kişinin kendisine sürekli zarar veren bir insandan kurtulacağına alamet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın