Rüyada Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaçmak

Rüyada kaçmak, rüya sahibinin hayatında hareketli ve heyecan dolu bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyada kaçmak, kişinin hatalarından ders çıkaracağına, tövbe edeceğine, kötü alışkanlıklarını bir kanara bırakıp, sağlıklı beslenmesi gerekeceğine delalet eder.


Rüyada Birinden Kaçmak

Rüyada birinden kaçmak, kişinin yakın zamanda büyük bir günah işleyeceğine, bu günah yüzünden çok fazla vicdan azabı çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder. Rüyada birinden kaçmak aynı zamanda rüya sahibinin sahip olduklarının değerini bilip ona göre yaşamına devam etmesi gerekeceğine de rivayet etmektedir.


Rüyada Polisten Kaçmak

yorumcularına göre rüyada polisten kaçmak, kişinin yasa dışı bir işe bulaşacağına, bu iş yüzünden geceleri uykusuz kalacağına, başını yastığa koyduğunda rahat edemeyeceğine delalet eder. Rüyada polisten kaçmak, kişinin uzun süreli aşk hayatına sahip olacağının da habercisidir.


Rüyada Birilerinden Kaçmak

Rüyasında birilerinden kaçmak, pek de hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin huzursuz bir döneme gireceğine, bu huzursuzluğun aile bireylerine de yansıyacağına delalet eder. Rüyada birilerinden kaçmak, kişinin bir olay yüzünden panikleyeceğine, sakin kalıp düzgünce karar vermesi gerekeceğine yorumlanır.


Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüya tabircileri tarafından yapılan değerlendirmelere göre rüyada köpekten kaçmak, kişinin sahip olduklarının değerini bilemeyeceğine, yakın dostlarını yaptığı yanlış tercihler sonucunda kaybedeceğine, pişman olacağına delalet eder. Rüyada köpekten kaçmak, uzun süreli depresyon ve bunalım demektir.


Rüyada Ayıdan Kaçmak

Rüya sahibinin rüyasında ayıdan kaçtığını görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, hayatında var olan sıkıntıların ve sorunların son bulacağına delalet eder. Rüyada ayıdan kaçmak, kişinin pişman olacağı bir şey yapacağına, ailesinden yardım isteyeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Evden Kaçmak

Rüyada evden kaçmak pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmamaktadır. Rüya sahibinin hanesinin içerisinde tartışmaların ve sürtüşmelerin meydana geleceğine, mutsuz olacağına yorumlanır. Rüyada evden kaçmak, pişmanlık, üzüntü, stres ve zorluk anlamlarını taşır.


Rüyada Yılandan Kaçmak

Rüya tabirlerine göre rüyada yılandan kaçmak hayırlara vesile olan bir rüyadır. Kişinin hayatında var olan kötü insanlardan uzak duracağına, yeni arkadaşlıklar edineceğine, bu arkadaşların kendisi için yararlı ve hayırlı olacağına delalet eder. Rüyada yılandan kaçmak, yeni ortam, yeni iş veya yeni ev olarak nitelendirilir


Rüyada Yangından Kaçmak

Rüya sahibinin rüyasında yangından kaçtığını görmesi kişinin başında kötü bir olay geleceğinin habercisidir. Rüyada yangından kaçmak aynı zamanda uzun süreli iş hayatında bunalacağı ve tatile çıkması gerekeceğine de rivayet etmektedir. Rüyada yangından kaçmak, rüya sahibinin farkında olmadan bir kişiyi kırıp, üzeceği anlamına yorulur.


Rüyada Hapisten Kaçmak

Rüya sahibinin rüyasında hapisten kaçtığını görmesi kişinin suçsuz olduğu halde yanlış anlaşılıp yargılanacağına, bu nedenle de hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Rüyada hapisten kaçmak, rüya sahibinin uzun bir aradan sonra yeni dostlar edineceği anlamına da gelir.


Rüyada Düşmandan Kaçmak

Rüyada düşmandan kaçmak, kişinin bir arkadaşı yüzünden başının belaya gireceğine, yanlış anlaşılacağına, ailesi ve arkadaşları tarafından yargılanacağına delalet eder. Rüyada düşmandan kaçmak, kişinin sorunlarının üstesinden gelmek için elinden geleni yapacağı manasına yorulur.


Rüyada Koşarak Kaçmak

Rüyada sahibinin rüyasında koşarak kaçtığını görmesi kişinin hayatında karşısına çıkan problemlerin üstesinden kolaylıkla gelebilecek potansiyele sahip olduğuna delalet eder. Rüyada koşarak kaçmak, rüya sahibinin korkusuz ve cesaret dolu bir yüreğe sahip olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Fareden Kaçmak

Rüya sahibinin rüyasında fareden kaçtığını görmesi kişinin uzun süreli aşk hayatından bunalacağına, yorgun ve mutsuz hissedeceği manasına yorulur. Rüyada fareden kaçmak aynı zamanda çeşitli olayların baş göstereceğine de rivayettir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort