Rüyada Kaka Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaka Görmek

Rüyada kaka görmek, rüya sahibinin hayatında var olan kötü insanlar demektir. Kişinin bu tür insanlardan uzak durması gerekeceğine rivayet eder. Rüyada kaka görmek, kişinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına da delalet eder.


Rüyada Kaka Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kaka yaptığını görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, ailesi ile huzur dolu olacağına rivayettir. Rüyada kaka yaptığını görmek, aynı zamanda kişinin elde edeceği başarıda başkalarının gözü olabileceğine delalet eder.


Rüyada Tuvalette Kaka Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tuvalette kaka görmesi, kişi için hane içerisinde kavga ve tartışmaların meydana geleceğinin habercisidir. Rüyada tuvalette kaka görmek, rüya sahibinin iş hayatında işlerinin yolunda gideceğine, önüne çıkan engelleri teker teker aşacağına, rakiplerini alt edeceği anlamına gelir.


Rüyada Çocuğunu Kaka Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin çocuğunun kaka yaptığını görmesi hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Hastalıkların şifa bulacağı, hanenin bereketinin artacağı, işlerin yoğunlaşacağı demektir. Rüyada çocuğunu kaka yaptığını görmek, aynı zamanda kazanılacak olan para manasına da gelir.


Rüyada Bebek Bezinde Kaka Görmek

yorumcularına göre rüyada bebek bezinde kaka görmek, kısmet anlamına gelir. Rüyada bebek bezinde kaka görmek, aynı zamanda kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. 


Rüyada Kedinin Kaka Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kedinin kaka yaptığını görmesi, kişinin sağlıklı bir yaşama sahip olacağına delalet eder. Rüyada kedinin kaka yaptığını görmek, rüya sahibinin eğitim hayatının yorucu ve zor geçeceğine delalet eder.


Rüyada Başkasının Kaka Yaptığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada başkasının kaka yaptığını görmesi kişinin elde edeceği parada başkalarının gözü olacağına, bu nedenle de çok dikkat etmesi gerekeceğine rivayet eder. Rüyada başkasının kaka yaptığını görmek, zor günler manasına gelir.


Rüyada Kaka Yapan Birini Görmek

Rüyada kaka yapan birini görmek, sıkıntı, stres ve zorlu günler manasını taşır. Rüya sahibinin yakın bir akrabasından kendisine miras kalacağına, bu mirasta başkalarının gözü olabileceğine rivayet eder. Rüyada kaka yapan birini görmek, kişinin başkaları yüzünden başının belaya girebileceği manasına da beraberinde getirir.


Rüyada Kaka Temizlemek

Rüya sahibinin rüyasında kaka temizlediğini görmesi kişinin dostlarına ve ailesine verdiği önemi ve saygıyı nitelendirir. Rüyada kaka temizlemek, rüya sahibinin yakın bir dostunun başını sıkıntıdan kurtaracağına, bu bela yüzünde ailesinin manevi açıdan zarar göreceğine, zihinsel anlamda zor günler geçireceğine delalettir. Rüyada kaka temizlemek, aynı zamanda iş hayatında atılacak olan başarılı adımlara ve verilecek olan doğru kararlara delalet eder.


Rüyada Kaka Kokusu Duymak

Rüya sahibinin rüyasında kaka kokusu duyması, kötü haber anlamına yorulur. Rüyada kaka kokusu duymak, kişinin bir belayı veya olayı önceden sezip uzak duracağına, ailesini bu durumdan uzaklaştıracağına, herkesin sevdiği ve saygı duyduğu bir birey olacağına yorumlanır.


Rüyada Altına Kaka Yapmak

Rüyada altına kaka yapmak, kötü bir olaya sebebiyet verilecek anlamına yorulur. Rüya sahibi pişmanlık duygu ile adeta çökmüş hale geleceğinin habercisidir. Rüyada altına kaka yapmak, kişinin pişman olacağı bir şey yapacağına fakat her şey için çok geç kalınacağına, ailesinden yardım alacağına rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort