Rüyada Kaktüs Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaktüs Görmek

Rüyada kaktüs görmek, rüya sahibinin farkına varacağı bir entrikaya yorulur. Kişiyi uzun zamandır rahatsız eden, şüphelendiren bir olayın yavaş yavaş ortaya çıkacağı delalet eder. 

Rüya tabirlerinde rüyada kaktüs görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kaktüs Dikeni Görmek

Rüyada kaktüs dikeni görmek, kişinin kendi dünyası ile baş başa kaldığı bir yere, mekana işaret etmektedir. Rüya sahibi için son derece özel olan bu yerde, kendisinden başka kimsenin olmamasını tercih etmektedir.


Rüyada kaktüs görmenin anlamı arkadan iş çevrilmesi demektir. Rüyayı gören kişinin, arkasından iş çevrildiğini farkettiği zaman, kendisini toplumdan soyutlayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kaktüs Ağacı Görmek

Rüyada kaktüs ağacı görmek, rüya sahibinin samimiyetini ve iyi niyetli yaklaşımını temsil etmektedir. Ancak kişinin karşısında aynı niyetle yaklaşmayan bir insan olduğuna yorulmaktadır.


Rüyada Kaktüs Çiçeği Görmek

Rüyada kaktüs çiçeği görmenin , şansın ve kısmetin açılacak olmasına yorulmaktadır. 


Rüyada Kaktüsün Çiçek Açtığını Görmek


Rüyada Kaktüs Ekmek

Rüya sahibinin çok zorlu bir işin üstesinden geleceği ve bunun sonunda büyük bir başarı elde edeceğine işaret eder.


Rüyada Kaktüs Sulamak

Rüyada kaktü sulamak, rüya sahibinin yakın zamanda bir şehir değişikliği yaşayacağına yorulmaktadır. Kişinin farklı bir döneme gireceğine, bunalımda olduğu bir dönemde farklı deneyimler yaşamak isteyeceğine sonucunda ise olumsuzluklar doğmasına sebep olacağına işarettir.


Rüyada Kaktüs Meyvesi Yemek

Rüyada kaktüs meyvesi yemek, dedikoducu arkadaşla tanışmaya, can dostu tarafından ihanete uğramaya, haddinden büyük işlere bulaşmaya, borçlanmaya ve etrafındakilerin kendisinden uzaklaşmasına sebep olacak utanç verici hareketlerde bulunmaya delalet eder.


Rüyada Kaktüs Yetiştirmek

Rüyada kaktüs yetiştirmek, hakkını almak için mahkemeye başvurmaya, resmi yerlerden gelecek hayırlı haberlere, keyifli günlere, uğursuzluklardan uzak huzurlu bir ömür geçirmeye tabir edilir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın